Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 1:48 w 2019 roku


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

CFT Army są całkiem niezłe, więc musieliby się postarać. Mnie bardziej ciekawi w tym przypadku 72, bo gdyby pokusili się o cały zestaw umożliwiający z Tamki zrobienie naszego Jastrzębia, to by było fantastycznie. Na ich stronie niestety niczego nie mam o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Matys napisał:

Oczywiście, że nie zrobią. Zresztą irańskie Tomcaty we wcześniejszym okresie swojej służby zwyczajnie miały AIM-54A, AIM-9P i AIM-7, chyba w wersji E. Nic trudnego.

Miałem na myśli czasy współczesne, oni wciąż używają tych F-14 i zdaje się że podwieszają pod nie jakieś swoje uzbrojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach jest mix amerykańskiego i kilka francuskich. Ale czy oni te Matry 530 zintegrowali z układem sterowania ogniem czy tylko podwiesili dla propagandy bo mieli zapas po Miragach F.1 to ja nie wiem. To samo dotyczy bomb. Podwiesić je żeby zrzucać to można na każdym samolocie, gdzie się da wyrzutnik przyczepić. Ale zrzucić i trafić to już wyższa szkoła jazdy i ta ich wersja nie była do tego w ogóle przygotowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qz9 napisał:

Na zdjęciach jest mix amerykańskiego i kilka francuskich. Ale czy oni te Matry 530 zintegrowali z układem sterowania ogniem czy tylko podwiesili dla propagandy bo mieli zapas po Miragach F.1 to ja nie wiem. To samo dotyczy bomb. Podwiesić je żeby zrzucać to można na każdym samolocie, gdzie się da wyrzutnik przyczepić. Ale zrzucić i trafić to już wyższa szkoła jazdy i ta ich wersja nie była do tego w ogóle przygotowana.

 

Na zdjęciu masz rakietę MIM-23 HAWK a nie Matrę R.530....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Qz9 napisał:

podobne do siebie:) na lądowych to ja się w ogóle nie znam ale to raczej do strzelania z samolotu nie służy? ? 

Rakieta MIM-23 jest efektorem w zestawach OPL HAWK. Więc służy do zwalczania samolotów tylko jako rakieta Ziemia-Powietrze a Irańczycy kombinowali co będzie jak podwiesimy ją pod Tomcata ? Średnio udane było to rozwiązanie w porównaniu do AIM-54.

Podobna historia jest z rakietą RIM-66 pod skrzydłem Phantoma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qz9 napisał:

Czyli jednak amerykańskie samoloty nawet w Persji noszą amerykańską bizuterię ?

Jak wspomniał Solo były jakieś tak próby zintegrowania z  F-14A  "innych typów" min. z rakietami ruskimi R-27  ale co z tego wyszło to nie wiem. Nie zgłębiałem tematu aż tak. Swoją drogą to "najłatwiej" byłoby z R-27T i innymi naprowadzanymi na podczrwień.

EDIT:

lKXYxit.jpg

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

A.M.U.R. Reaver wypuścił ostatnio fajne blaszki do Su-33 i F-14D, ale teraz zapowiedział coś naprawdę interesującego.
Dysze do F-14D Tamki, podobno pasują także do F-16C też Tamki.

 

51290765_953212794883501_4104793119160008704_o.jpg

Edytowane przez Solo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę twin-seatera. Jeżeli będzie to MK/MKI/MKM z canardami to będzie dla mnie strzał w dziesiątkę. Su-57 też.

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, właśnie zobaczyłem resztę renderów. Kiedyś na fb napisali, że zajmą się dokładnie całą rodziną Su-27, czym narobili mi nadziei na Su-30MK albo Su-33KUB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.