Jump to content
Solo

Nowości lotnicze 1:48 w 2019 roku

Recommended Posts

Może i jest ale cena jak za 1/48 - a nie jest to duży model jak F-14 jest jak na mój gust sporo za duża 😞

Posted (edited)

Model sporo mniejszy od F-16 Tamki, za to dużo droższy.

EDIT:  a jednak odwrotnie, co mnie zaskakuje. :)

Edited by Solo

Posted (edited)

GWH zapowiada nową wersję Su-35, z dołożonym uzbrojeniem AG:

Boxart Su-35S "Flanker-E" L4823 Great Wall Hobby

Edited by Solo

Ja tam bardziej czekam na to:

66844448_2376141769311101_5234925879481597952_o.thumb.jpg.76fb71cd82787e0384c2c9fb288793c1.jpg

I to co jest między tym Flankerem a Fullbackiem:

66686762_2376754185916526_9148248531952205824_o.thumb.jpg.1d2bf7c0a880582215dab465055d8ad3.jpg

Modele KH warto kupować wyłącznie dla grafiki na pudełkach. Ja poczekam na GWH.

Posted (edited)

Ludzie kleją i wychodzą im ładne ulepki. Z resztą na dniach biorę się za Su-35 to sam się przekonam.

Edited by Tap-chan
  • Like 1

Posted (edited)

Z każdego zestawu można zrobić piękny model. Z zestawów KH jest to niezbyt przyjemne.
Ja swego czasu lubiłem zestawy KH, dopóki nie zmierzyłem się z ich Jaguarem. Po tym starciu zacząłem się pozbywać wszystkich zestawów tej firmy, no chyba że nikt inny nie robił danego modelu. I więcej już niczego od nich raczej nie kupię.

Edited by Solo

Czyli skreślasz firmę po jakimś gniocie? Nie twierdzę, że są bliscy jakości Tamki, ale Italeri to to też nie jest. Inna sprawa to gotowość GWH do zrobienia tego modelu. Kiedy wydany był pierwszy ich MiG-29, a kiedy wypuścili MiG-29UB? Wersji UB na rynku brak, czasem da się dorwać Academy z drugiej ręki. 

35 minut temu, Tap-chan napisał:

Czyli skreślasz firmę po jakimś gniocie?

Jak wspomniałem byłem i w sumie wciąż jestem w posiadaniu kilku gniotów tego producenta. 
Dla mnie HK to firma podchodząca z arogancją do klienta: ich zestawy nie tylko bywają kiepsko spasowane, ale do tego naszpikowane błędami merytorycznymi, do tego dochodzi zwykłe niechlujstwo. Warto wspomnieć ich F-35C i fotel zestawowy który nie mieści się w kokpicie. Może i ich Su-35 jest całkiem ładnym zestawem i zdaje się dość przyzwoicie spasowanym, ale gdy mogę wybrać model innej marki, to go wybieram. KH tylko w ostateczności.

• Like 1

Ponoć P-40 Bronco to też gniot. Nie skreśliłeś jeszcze tej firmy?

Slowo cialem się stało. F-14D z AMK ruszył w drogę do dystrybutorów. Preordery wyśla do konca miesiąca. Alleluja! 

Ale czy to kogokolwiek jeszcze obchodzi? 🤣

• Like 1

Właśnie widziałem na ich profilu na FB pokazali też wszystkie wypraski. Powiem wam, że uzbrojenie robi wrażenie :)

Dodoatkowo AMK zapowiedział komplet uzbrojenia tez juz wysyłane do dystrybutorów

67836456_1311019322396225_4844837433327484928_o.jpg

Ja sobie poczekam aż ktoś to sklei i pokaże dupsko (modelu). Może ktoś nawet postawi obok Tamki, żeby proporcje pokazać. W ogóle to na tych zdjęciach poziom detali w kabinie jakoś nie porywa.

9 godzin temu, Tap-chan napisał:

pokaże dupsko

No to już AMK od kilku lat robi.

Posted (edited)

:D PR-owo na pewno.

Jest jeszcze kwestia ceny, jak toto będzie droższe niż €65 to olewam. Z drugiej strony po GWH nie można się spodziewać w tej sprawie nic dobrego, skoro ich Tomcat w 1/72 jest o 30% droższy od F-15, to można podejrzewać, że z 1/48 będzie podobnie. Czyli cena europejska oscylująca w okolicach 450pln.

Edited by Tap-chan

Posted (edited)

AMK za chwile wywoła wielki shitstorm, bo będzie udowadnianie czy jest czy nie jest garbata czy tam ma własciwe wcięcie w talii czy tomcat przypadkiem nie wygląda jak ostro fotoshopowana latynoska gwiazda instagrama z implantami zadka wszczepionymi. Jesli to w ogóle kogokolwiek będzie obchodzić <ziew>

Tamka swoje juz sprzedała, mam na półce razem ze stara poczciwa hasegawa i nie mam potrzeby wspierania AMK 🤐  Jakby ktos chciał odstąpic ze wsojego zestawu rozłożone skrzydła to chętnie przygarnę ale kadłub zdecydowanie wole od tamiyki 😉

Edited by Qz9

1/48 - PZL I-22 Iryda resin kit by LukGraph - schemes+test parts - release September-October 2019

Nie wiem czy było ale w razie co od przybytku głowa nie boli  😂.

To info  Britmodeller .  Pierwszy wers to link do strony ale coś nie zafungowało mi i się nie otwiera. Musisz kopiować. Jeszcze kilka fajnych rzeczy  ( N.p. Mig-21 MF Fshbed  z Edka w 1/72 )

2 godziny temu, ESEM napisał:

1/48 - PZL I-22 Iryda resin kit by LukGraph - schemes+test parts - release September-October 2019

Nie wiem czy było ale w razie co od przybytku głowa nie boli  😂.

Wiadomość sprawdzona i potwierdzona. Więcej informacji.

Pozdrawiam

iryda 350-400PLN to tak jakby ktoś pytał za ile 😉 

• Like 1