Jump to content
Solo

Nowości lotnicze 1:48 w 2019 roku

Recommended Posts

na 99.,99% jest to fake. Sam swego czasu zakupiłem tak ze 4 modele. Zauważ, że od gościa możesz kupić tylko jedną sztukę, oraz nie możesz już kupić innego produktu w takiej promocji. Ja zrobiłem z 3 lewe konta i później musiałem na każdym oddzielnie odwoływać się na ebayu.

Edit- https://www.ebay.com/itm/KINETIC-K48062-1-48-Su-33-Flanker-D-Fligher-Model/163941641960?hash=item262baeeee8:g:hAMAAOSw01pdCSE5 

Sorry, ale nikt nie robi takich promocji. 😛

Edited by patrykvel

Jak poznać, że fejk? po cenie, gdzie różne modele kosztują praktycznie tyle samo. Do tego chciałem kupić 5 sztuk su-17 od kittyhawka.

The seller only allows buyers to purchase 1 item every 10 days.

Jeśli konto zostało przejęte a oferta jest fake, ebay zwraca kasę od ręki jeśli coś będzie nie tak... a to wygląda na fake, model Hobby Bossa regularna cena ok 70 -100 dolarów za 18 to zalatuje niestety...aż tak dobrze nie ma.

21 godzin temu, patrykvel napisał:

Sorry, ale nikt nie robi takich promocji. 😛

Jak na razie dostałem powiadomienie o wysłaniu przesyłki wraz z jej numerem.
Możliwe że jeśli coś dojdzie, będzie tak jak gdy kupowałem na eBayu F-14D, od jakiegoś oszusta, kilka miesięcy temu. Dostałem zamiast modelu etui do ajfona. :)
Naturalnie od ręki zareklamowałem i PayPal po 15 minutach zwrócił mi pieniądze. Tak więc nie za bardzo się przejmuję.

Ja widziałem wczoraj u niego MiG-29 1/32 Trumpka za $18 i tyle mi wystarczyło :haha:

Edited by Tap-chan

no na 100% oszustwo, Pz IV w 1/16 za 19 dolców, nie ma się co oszukiwać kasa wróci ale modelu jak nie było tak nie będzie...

Gdyby wysyłka była z Somalii to można pomyśleć , przejęli jakiś statek z kontenerem modeli i teraz opylaja towar . Ale to są sprzedawcy , którzy mają już sprzedaż , opinie itd . Wkrótce się dowiemy jak u Sola się wyjaśni.

Hello

Edited by Hello

W dniu 17.11.2019 o 20:13, mbrnnr napisał:

Świetna wiadomość od Pilot Replicas:

IMG_20191117_200312.jpg

Ja też się ucieszyłem. Bo "miś baryłka" jest  moim marzeniem. Przypatrywałem się  zdjęciom na stronie i jakoś  niezbyt ... wiem konkurencja żadna ale 250 zł  to niemało. Aby rzetelnie   ocenić musiałbym  obejrzeć  z bliska. Jednak to co  widać na stronie zachwytu nie budzi i stępia "must have"

O dzięki.  Na  stronie tego  nie  widać. Fakt "detal" jak się wreszcie  go dojrzy  hmmm...wart grzechu rozrzutności.

Aires robi wnęki i kokpit. Pitot Master. Ja sobie jeszcze zamówię koła PR. Zestawowe są dość łyse.

27 minut temu, Solo napisał:

Na Mojehobby, przecież jest link w tekście.

Aaaaa, teraz widzę 😉 Ale i tak niestety muszę czekać do wypłaty 😕