Skocz do zawartości

M1151 HMMWV z LRAS3, ACADEMY 1/35


Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisał mandrivecs, masz już inną tarczę. Nieśmiało zasugeruję, żebyś nie trzymał się tego konkretnego zdjęcia, ale pozostał przy pierwotnej koncepcji. Zrób taki porządny, obładowany czym się da "czołg". Połącz pomysły z kilku zdjęć oryginałów. Wiem, że Twoim głównym zainteresowaniem modelarskim są raczej większe pojazdy, i to te bardziej gąsienicowe, więc nieprędko wróżę Ci kolejnego Humvee. O ile w ogóle kiedykolwiek. Zatem zaprawdę powiadam Ci - nie zostawiaj w pudle tego co tam masz, tylko dodawaj do tego modelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mandrivecs napisał:

Na tyle są fajnie niestandardowo ustawione wyrzutnie granatów dymnych, dwie na skraju dachu i jedna na krawędzi bagażnika skierowana do tyłu. Fajny smaczek. Z tym, że ten "nowy" ma zestawową tarczę chyba... 

Już nawet przymierzyłem te smaczki :)

cUCV1rd.jpg

Na razie dwa z nich trzymają się na plastelinie, a do trzeciego musiałbym dorobić mocowanie. 

A to że chcę zmienić koncepcję, wynika z tego, że aby mieć to co planowałem wcześniej, musiałbym dokupić jeszcze kilka rzeczy. W tej chwili, moja sytuacja finansowa, nie pozwala mi na jakiekolwiek zakupy, chociażby karabinu z Live Resin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co dokupić? Przecież możesz zabrać te rzeczy z M1114 Bronco. A taka obładowana konfiguracja będzie o wiele lepiej wyglądać i zrobi robotę, której nawet świetny karabin z Live Resin nie zrobi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie Bronco jest całkiem porządna półcalówka. Ta z Academy zresztą też. Więc faktycznie nie masz co kupować więcej. Nie pękaj, dokładaj te wszystkie wodotryski, bo co zrobisz z nimi później? Makinenowi opchniesz?:bleh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kolejnych humvee, to masz troszkę racji Kuba, ale to że moja miłość to czołgi, nie oznacza że rezygnuję z pojazdów kołowych. Oto mój plan na przyszłość :)

gf-Dsm1-VXZk-YW9E_defilada-wojskowa-2018-co-zobaczymy-oddzialy-i-sprzet-na-paradzie-15-08-2018-664x442-nocrop.jpg

2093787-na-terenie-jednostki-wojskowej-657-438.jpg

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mandrivecs napisał:

Do póki nie skończę M1114 nie ma szans. Może potem... Co do przetarcia szlaków na forum jest parę świetnych galerii - zobacz w spisie... 

To było do Grześka, krajowego nie widziałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grzegorz Grabowski napisał:

Konrad, coś dla Ciebie. Zdziwię się jeśli jeszcze tego nie widziałeś. 

http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=17&t=78627

Znam to, nawet na forum Humvee Wojtek prowadził warsztat :) . Flachenty też zrobił bardzo ładny model, jednak wszystkie jakie widziałem do tej pory były z Afganistanu. A ja mówię konkretnie o polskiej, krajowej wersji.

Edytowane przez Zderzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mandrivecs napisał:

Ten oliwkowy z czarną klatką i wieżą jest najładniejszy... Tylko Tomek musiałby wytrawić osłony z siatek na przednie reflektory... No i kalki z tablicami rejestracyjnymi trzeba by zaprojektować i wydrukować...

Skup się na M1114 a nie wybiegasz już w przyszłość, zwłaszcza, że ostatnio twierdziłeś, że po M1114 co innego lepisz :neutral::bleh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zderzak napisał:

Skup się na M1114 a nie wybiegasz już w przyszłość, zwłaszcza, że ostatnio twierdziłeś, że po M1114 co innego lepisz :neutral::bleh:

Właśnie! Konrad dobrze mówi/pisze. Ja, jak dobrnę z humvee do końca, muszę wrócić do tych dwóch olbrzymów. Tak że plany na razie odkładam na bok. Najpierw bieżące projekty, potem powrót do nie dokończonych spraw. 

 

 

 

IMG_20181021_105415.jpg

IMG_20181020_111225.jpg

IMG_20181120_123737.jpg

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mandrivecs napisał:

Właśnie w tym przypadku jestem skupiony jak nigdy... A co będzie po tym to się zobaczy... Mam 3/4 typy: M1165 grom, MATV, szakal Jabol albo M1151 ACR... 

Mariusz, a może jakiś Abrams hmmm....? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mandrivecs napisał:

Nie mam na składzie... Nie ma kół... Szybciej wrócę do Rosomaka..! 

Jak to nie ma kół? 32 jezdne i 2 napędowe. Mało Tobie? :D. Ja humvee też nie miałem na składzie i nagle aż dwa mi wyskoczyły :)

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.