Skocz do zawartości

M1151 HMMWV z LRAS3, ACADEMY 1/35


Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kubisz napisał:

 

... Tak przy okazji - otwierasz właz w obrotnicy?

Myślałem o tym. 

 

4 minuty temu, makinen napisał:

Za tych Kanadyjczyków mogę zabrać się pod koniec roku.

Będę czekał i może ja też się pokuszę o jakiegoś "specjalnego" humvee. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy otwieraniu włazu pamiętaj, że jest właściwy dla wersji M1114 (wtopa Academy). Tutaj: http://www.humvee-models.com/viewtopic.php?f=7&t=529&start=40 masz pokazane, co trzeba zrobić, aby go poprawić. Co prawda ja poprawiałem elementy z M1114 Bronco, ale te z Academy są podobne.

Przy zamkniętym włazie i ortodoksyjnym podejściu też warto te rzeczy poprawić, zwłaszcza z góry.

Edytowane przez kubisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś dodałem troszkę kolorytu do mojego modelu. Pomalowałem podwozie i koła. Choć mój wzorzec posiada felgi piaskowe, ja postanowiłem, że będą czarne. Po prostu takie, bardziej mi się podobają. Skoro nie odwzorowuje modelu 1:1,to dlaczego by nie. 

IMG_20190116_231249.jpg

IMG_20190116_231410.jpg

IMG_20190116_231626.jpg

IMG_20190116_231850.jpg

Pomalowałem też ramę. Nie każcie mi jej pokazywać, proszę. Zapewniam że to co miało być czarne, jest czarne, co białe, jest białe, a co aluminiowe, jest takowe. Nie pomalowałem tylko tylnego zderzaka, bo chciałem zapytać, czy to będzie wielki błąd, jeśli i zderzak pomaluję na czarno? 

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym dziś zapytać kolegów hummerowców, czy któryś z Was, posiada w swoich zasobach antenę DUKE z zestawu Bronco M1114 CB35092? 

3T4tJfx.jpg

Wiem że w tym zestawie jest tylko jedna taka antena i że to towar deficytowy, ale może któremuś z Was, nie jest potrzebna do jego projektu? Pytam dlatego, że po prostu, chciałbym mieć dwie jednakowe na swoim humvee, a sami przyznacie, że ta z Academy, jest troszkę słabsza

HApQrXS.jpg

 

5s7DITY.jpg

Oczywiście nie chce nic za darmo i jestem skłonny się na coś wymienić. Co mam do wymiany? No cóż, nie za dużo, ale może to się komuś przyda

0vmUglt.jpg

Taki skromny zestawik plecaków z Legend Productions. Miałem ich więcej, ale gdzieś się po prostu zagubiły, przy remoncie sypialni. Zawsze można to jednak skopiować w żywicy. Będę wdzięczny za odzew. Pozdrawiam 

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, czy DUKE, z takim mocowaniem, będzie odpowiedni dla M1114? 

yrBIIRx.jpg

Wiem, że do mojego humvee nie pasuje, ale być może jest ktoś, kto zechce się zamienić, a nie chcę tego kogoś wsadzić na lewe sanki i wcisnąć mu czegoś, co nie będzie pasować

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.