Jump to content
Herod

[s ]Aerograf EVOLUTION SILVERLINE solo

Recommended Posts

500zł + przesyłka.

Mój poczciwy aero kupiony w 2015. Na powierzchni nosi liczne ślady użytkowania (głównie otarcia) ale sprzęt jest w pełni sprawny. Parę miesięcy temu wymieniłem w nim dysze, regularnie go konserwuje. Wyczyszczony i nasmarowany, z zapasowymi uszczelkami (ale teflon tak łatwo nie pada) i skrobakiem do usuwania "nagaru" z dyszy.

32170355178_dead7d0bf1_k.jpg

46041307671_09e33e2c08_k.jpg

imageproxy.php?img=&key=86c9eb328181a57b45316931424_4d3c961e3c_k.jpg

45129507995_4cd4b9f39b_k.jpg

45129505365_0c8c17bc72_k.jpg

W skład zestawu wchodzi

- Aerograf

- Zapasowe zapasowych uszczelek

- Trzy dysze. 2x0.2 (jedna zużyta to nakładania podkładu) i 1x0.15.

- Dwie iglice do dysz

- Skrobak do dyszy

Jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowych zdjęć - pisać na PW.

Edited by Herod

Dziękuję. 😉

Nowy z tymi wszystkimi dodatkami to ok. 700zł. Oczywiście można kupić lepiej wyglądający, z chromem we wszystkich miejscach (tak, jedną z wad H&S jest ścierająca się powłoka)..i zastanawiać się czy ktoś nie chce Ci wcisnąć nadpękniętej bądź już rozkalibrowanej dyszy. :p Ja się cieszę z nowej Iwaty HP-BH. :P Jak nikt nie weźmie pewnie Evo skończy jako machina do podkładowania ale nie ma pośpiechu z mej strony. 

W każdym razie np. we wrześniu 0.15 malowałem ubranka na tych figurkach 28mm. Sprzęt jest w pełni sprawny pomimo intensywnego użytkowania przez lata (setki figurek i pojazdów).

]https://vaevictis15mm.blogspot.com/2018/09/kolejne-sanki-another-sleigh-perry.html

Edited by Herod

W sytuacji gdybym nie odpowiedział na forum w ciągu doby proszę pisać bezpośrednio na mój e-mail MarekKrassus@interia.pl. Mam problem z otrzymywaniem powiadomień po modernizacji forum, a czasami nie zaglądam tutaj dość regularnie.

cześć, czterysta, pewnie jest do czyszczenia,

i biorę dziś  i Twoja wysyłka

daj konto,jutro puszczę czterysta...................Najlepszego w Nowym Roku

daj konto,jutro puszczę czterysta...................Najlepszego w Nowym Roku

hehe jak widzę  " startuje w konkursie jesień 2917" no startowałem , nawet wygralem i co i nic mimo szczerych chęci 

Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od Lauoli (ani tym bardziej pieniędzy). Moja oferta sprzedaży nadal pozostaje aktualna.

Oferta nadal aktualna. Oczywiście życzliwym okiem patrzę na próby negocjacji ceny. Prosiłbym jednak o pisanie na PW.