Skocz do zawartości

Sd.Kfz251/1 Ausf.D Tamiya 1/35


Buberson

Rekomendowane odpowiedzi

wnętrze na wypasie, bardzo ładnie pomalowane wszystko i faktura drewna super, ale doczepie się  brudzenia pojazd  jest schematyczne że aż boli. Tak czy inaczej wygląda to dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz mi się podoba, uzbrojenie we wnętrzu też. Drewno ładnie zrobione. Jednak środek jakoś odstaje, np. nad ławkami jest nic nie ruszone. Ale ogólne wrażenie jest pozytywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne brudzenie, ale ja trochę przyczepię się odnośnie ekwipunku w środku. Na broniach i puszkach na gas-maski brakuje pasów nośnych, natomiast oznaczenie R Mun na Panzerschrecku to oznaczenie znajdujące się na skrzyni z rakietami do niego, a nie na samej broni:

14278d1221245992-nice-ammo-box-panzersch

 Do tego Twoja wyrzutnia to nie RPzB 54, tylko 43 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2018 o 20:56, Bobek napisał:

doczepie się  brudzenia pojazd  jest schematyczne że aż boli. Tak czy inaczej wygląda to dobrze. 

Jestem tego samego zdania. Raz pisałem o tym dla Bozo w pozo czy jak mu tam. I myślałem ,że wszyscy się na mnie obrażą :) -ale widzę ,że nie jestem sam.

Pomijając tą kwestię podoba mi się bardzo. Wnętrze z kolei wyszło boskie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2018 o 23:36, pedzelek napisał:

Jestem tego samego zdania. Raz pisałem o tym dla Bozo w pozo czy jak mu tam. I myślałem ,że wszyscy się na mnie obrażą :) -ale widzę ,że nie jestem sam.

Pomijając tą kwestię podoba mi się bardzo. Wnętrze z kolei wyszło boskie! :)

Dobrze wiedzieć. Teutońskie machiny to nie moja bajka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o merytorykę ? to na łączeniu części kabinowej z częścią łądunkową nie powinno być spawu, bo to było połączenie na śruby. :) Nie zmienia to walorów samego modelu.

Pozdrawiam
Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Model znakomity. Malowanie, weathering - miód malina!
Sam właśnie zaczynam się brać za tego Hanomaga, więc stworzyłeś tutaj świetny podkład do mojej przyszłej pracy. :)

Czy jest szansa dowiedzieć się skąd brałeś uzbrojenie we wnętrzu? To zdecydowanie najlepsza część całości.

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wnętrze. Z zewnątrz zróżnicowałbym zacieki. Wszystkie pod kątem prostym, jakby pojazd stał zawsze wypoziomowany idealnie. Zacieki takie są we wszystkich kierunkach i czasem nawet załamane. Prosty zaciek jest na rynnie , dachu, gdzie nie zmienia się kierunek spływania brudu, ewentualnie na pojeździe w muzeum lub pomniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 12:10, uneXpected napisał:

Model znakomity. Malowanie, weathering - miód malina!
Sam właśnie zaczynam się brać za tego Hanomaga, więc stworzyłeś tutaj świetny podkład do mojej przyszłej pracy. :)

Czy jest szansa dowiedzieć się skąd brałeś uzbrojenie we wnętrzu? To zdecydowanie najlepsza część całości.

Z góry dzięki!

Wszystko z pudła :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Thalgonis napisał:

Powaga? Kurteczka, ale Tamka daje na bogato... Robię tę samą wersję ale od ICMu - lipa jest w pudle a nie uzbrojenie ?

Powaga. Zestaw 35195. :)

Edytowane przez Buberson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.