Skocz do zawartości

Panzerkampfwagen VI "Tygrys", Tamiya, skala 1:35


Bartas89

Rekomendowane odpowiedzi

Po zadnej ze stron nie jestem. Ale przykro to czytac. 

Swiateczna garaczka czy co?  No zauważyłem, ze przed swietami jest czesto wojna na forum

Ogolnie to widzialem setki roznych modeli i moge powiedziec, ze model nie jest wcale zly. A nawet dosc ladny jak na drugi. Jeszcze skleji ich kipkanascie i nie bedzie sie czego czepiac. A to juz zalezy od wrażliwości autora czy bedzie mial ochote czytac kolejnych komentarzy. Ja to przerabialem juz kilka razy. Moge powiedziec, ze dzieki temu forum stalem sie lepszy w wykonywaniu dioram, pojazdow, figurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkującym modelarzem więc nie wiem czy powinienem się wypowiadać bo nie mam doświadczenia by komukolwiek doradzać. Napiszę tylko w kwestiach poza modelarskich. Bartas może pierw sam zadaj sobie pytanie i odpowiedz na nie: w jakim celu wrzucasz na forum warsztat i galerię? Jeśli po to by czegoś się nauczyć i po to by otrzymać pomoc to wg mnie warto słuchać uwag jeśli chcesz wykonać model poprawnie a także poprawić swoje umiejętności. Jeśli natomiast chcesz sklejać jak Ci się podoba nie dbając o szczegóły to pewnie niewiele osób tutaj zainteresujesz swoimi pracami. Dlatego ,że pewnie zdecydowana większość sklejających chce tworzyć modele "jak prawdziwe". Dlatego tak jak wyżej już napisało parę osób nie chodzi o "kółka wzajemnej adoracji" tylko o fakt czego ty sam oczekujesz? Myślę ,że wyolbrzymiłeś fakt ,że wszyscy się na Ciebie uwzięli. Sam mam tutaj swój pierwszy warsztat i nie spotkałem się z bezpodstawną krytyką a użytkuje forum już trzeci miesiąc. Tylko ,że zakładając tu temat zależało mi właśnie na pomocy i radach by wykonać model jak najlepiej bo sam nie mam wystarczającej wiedzy ani umiejętności gdyż dopiero rozpoczynam swoją przygodę z modelarstwem "na poważnie". Dlatego wydaje mi się ,że sam musisz się zdecydować jakie masz oczekiwania. Jeśli chcesz sklejać model tylko dla siebie jak sam chcesz to raczej rady innych i zainteresowanie modelem nie są Ci chyba wtedy potrzebne ?

Edytowane przez lukee82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lukee82 napisał:

Jeśli natomiast chcesz sklejać jak Ci się podoba nie dbając o szczegóły to pewnie niewiele osób tutaj zainteresujesz swoimi pracami. Dlatego ,że pewnie zdecydowana większość sklejających chce tworzyć modele "jak prawdziwe"

Podoba mi się cytat :)  Pasuje w 100% do tego forum hehe :)) zauważyłem to już dawnooo. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pedzelek napisał:

Po zadnej ze stron nie jestem. Ale przykro to czytac. 

Swiateczna garaczka czy co?  No zauważyłem, ze przed swietami jest czesto wojna na forum

Ogolnie to widzialem setki roznych modeli i moge powiedziec, ze model nie jest wcale zly. A nawet dosc ladny jak na drugi. Jeszcze skleji ich kipkanascie i nie bedzie sie czego czepiac. A to juz zalezy od wrażliwości autora czy bedzie mial ochote czytac kolejnych komentarzy. Ja to przerabialem juz kilka razy. Moge powiedziec, ze dzieki temu forum stalem sie lepszy w wykonywaniu dioram, pojazdow, figurek

Drugi dokończony chyba.Nigdzie Bartas nie napisał że to drugi model w życiu.Pominę tu dąsanie się autora modelu i obrażanie innych,a wystarczy spojrzeć na model aby stwierdzić że cała zakupiona przy poprzednim modelu przez autora "chemia" została wykorzystana do....dąsania się.

 

Edytowane przez Mierzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2018 o 17:54, Bartas89 napisał:

Drugi w życiu model czołu, skończony. Proszę o ocenę i o nie pastwienie się nade mną zbytnio ?

Mniejsza o to.

Chłopak wrażliwy i tyle... na początki swojego tematu pisał "o nie pastwienie się nade mną" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się komuś nie podoba dziewczyna to się szuka nowej . Nie trąbi się na cały świat ( albo Facebooka ) jaka ona brzydka , chyba że samemu się jest " pataszonem " i żadna ładniejsza nawet nie zauważy takiego konesera miss' ek galaktyki . 

Czasem wpada myśl , że takie "forumy" są tylko po to żeby się w końcu same zadusiły i przestały istnieć .

Pozdrawiam Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.