Jump to content

Polski Staghound AA - RPM 1:72


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Miło widzieć znowu po dłuższej nieobecności :) Pozwolę sobie - pod tym modelem - na jeden zbiorczy komentarz do ostatniej serii Twoich prac. W malowaniu pędzlem doszedłeś do mistrzostwa, dalszy krok to już aerograf (oczywiście jeśli ktoś uznaje wartość cieniowania, miękkiego przejścia kolorów etc). Cieszy wzrastająca gotowość do waloryzacji, doróbek i przeróbek, tym bardziej, że fajnie Ci to wychodzi  (ta wieżyczka naprawdę dobrze wygląda :) )  Tym bardziej zastanawia mnie tylko, dlaczego nie sięgasz po dedykowane blaszki, pozwoliłyby uzyskać jeszcze lepszy efekt.  Na tych przykładach serii Staghoundow uwidacznia się to szczególnie - RPM jest jednak bardzo toporne, sam to widzisz, skoro starasz się to niwelować - "cienkować" włazy, zmieniać uchwyty etc. Ale w ten sposób nie wszystko przecież się uda naprawić np w tym przypadku osłony kół, zasobniki..  Blaszki z Parta - mimo pewnych zastrzeżeń i wątpliwości merytorycznych, w tym również przy Staghoundach - te problemy z topornością modelu w dużej mierze załatwiają. 

Ta uwaga oczywiście tylko na zasadzie możliwości poprawy dobrej pracy. Ale z drugiej strony, czemu nie miałaby stać się jeszcze lepsza :)

      

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Chcąc zrobić kopie , niech to brzmi źle , trochę więcej informacji na temat pozyskania  wkem-ów . Heller konkretnie z czego ?

Pozdrawiam

Ps Blaszki dedykowane  oki ale zwielokrotniają koszt modelu znacznie , to dla mojego przedmówcy ;-) Pozostaje pytanie blachy czy drugi model ??

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.