Skocz do zawartości

(Projekt Powidz) M998 Command Vehicle Italeri 1:35


DamianosPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, DamianosPL napisał:

Czytałem ale nie chce mi sie zmieniać niech se bydzie jak jest

Słusznie!
Nie dawaj sobie na głowę wleźć!
W końcu to twój model i sam wiesz jakie kolory będą dla niego najodpowiedniejsze
Poza tym byłeś w Powidzu i widziałeś to niech nikt nie podskakuje :haha:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grzes napisał:

Słusznie!
Nie dawaj sobie na głowę wleźć!
W końcu to twój model i sam wiesz jakie kolory będą dla niego najodpowiedniejsze
Poza tym byłeś w Powidzu i widziałeś to niech nikt nie podskakuje :haha:

Słusznie! Tylko niech więcej nie pyta, co i jak, skoro i tak ma zamiar to zlać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześku,  a niech pyta!  :wariat:

Więcej powiem - skoro był i widział, to niech uczy nieświadomych :glupek:

Edytowane przez Grzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie oczywiście że czytam co i jak i robię jakieś tam postępy,  wiadomo że jakiś model mi wyjdzie lepiej,  a drugi gorzej. Obejrzyjcie sobie moje dwa pierwsze modele Hallera puma i airfix messe.  Potem robiłem dwa spitfire i był progress w malowaniu a potem byl revella bucanner i też był już lepszy i trochę szpachlowania było, potem był kiityhawk academy i też był jakiś progres. I ostatni manik malowanie było lepsze.  Poczekajcie na efekt końcowy może mi wyjdzie lepiej może gorzej ale sami ocenicie.  Wiem że ciągle mnie ganiacie żebym zrobił lepsze zdjęcia ale cóż zrobić jak się ma tylko telefon a nie ma aparatu żadnego. 

Edytowane przez DamianosPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszej wsi  tylko Maurycy z chaty pod lasem ma aparat cyfrowy.
Owszem, kilku szarpnęło się na zakup, ale okazało się potem, że są to aparaty na klisze.
Wprawdzie zrobi się nimi zdjęcie (i to nawet kolorowe!) ale jak Wojtek od Kolasów zaczął robić tym sposobem, to zanim mógł wysłać fotosy na forum, okazało się że konkurs się zakończył i nie były już potrzebne.
Wszyscy u nas wprawdzie mają telefony hipersoniczne, ale i tak jak przychodzi do obcykania modelu, każdy idzie do Maurycego żeby ten porządne pstryknął i na forum posłał.

Wiadomo, jak się idzie po prośbie do Maurycego, a to obwarzanków mu się zaniesie, a to nalewkę jakąś albo zapachową choinkę do samochodu.
Za to fotogramy  zawsze zrobione są pierwszorzędnie!

Wszystkich przebił jednak Michał pszczelarz.
Zrobił kiedyś samolocik Gee Bee z Amodelu. Malutkie to było strasznie, bo w 1/72 ale wycackane jak należy. 
Poszedł więc do Maurycego, letnim popołudniem, coby kilka ładnych ujęć zrobić przy zachodzącym słońcu.
Wymyślił sobie, że skoro samolot to pszczółka, zaniesie Maurycemu jedna swoją pszczelą rodzinę, by i tamten miał swoją pasiekę, bo miód lubi okrutnie.
Nie nacieszył się jednak długo Maurycy z podarku, bo następnego ranka pszczoły wróciły właściciela.
Śmiechu było co niemiara...
 

Edytowane przez Grzes
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomek Mroczkowski napisał:

Co się z układem wydechowym stało? Czemu taki czerwony?

miał być kolor rdzawy ale coś nie wyszło tak jak chciałem :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, enten napisał:

Damianie, czy posiadasz szpachlówkę i papier ścierny?

Pewnie ma, ale schowaną gdzieś i nie chciało mu się szukać, więc będzie taki.

(no kurde, nie mogłem się powstrzymać).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chudyhunter napisał:

Damianos działasz cos? Mam nadzieję że projekt nie upadł! 

Projekt nie upadł ale mam mało czasu w tym tygodniu bo do pracy w sobote to sie zarobiło do ręki 200zł wiec mozna coś kupic. A dzisiaj sobie odpoczywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi sie dzisiaj udało zrobić . Szczerze to mam tylko niedziele na robienie modeli bo w soboty do pracy za dodatkowe 200zł to juz chyba uzbierałem od nowego roku 3000zł na modele ale jest jeden problem ze nie mam wogole kiedy tego składac . Mam ok 13 modeli nie sklejonych i nvm kiedy to skleje. I chce kupic jeszcze te amerykanskie ciezarowki HEMTTA

KQ8byYL.jpg

AuJDvNP.jpg

kLSStoA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie zadziwiają mnie postawy ludzkie.

Wydawało mi się, że są dwa możliwe powody założenia warsztatu na takim forum:

1. Niewiele umiem (jak np. w moim przypadku), i liczę na wsparcie, porady i poprawę swojego warsztatu pod dyktando bardziej doświadczonych;

2. Jestem w danym temacie dobry, i sądzę, że mój warsztat może być dla kogoś przydatny jako wzór i podpowiedź.

 

Damianos - masz chyba świadomość poziomu, jako prezentujesz? Jeśli tak, dlaczego nie chcesz skorzystać z sugestii, które życzliwie poddają ci spece od tematu? A skoro korzystać nie chcesz, to jaki jest cel prezentowania miernego poziomu wykonawstwa?

Rozwijaj się, chłopie, i korzystaj z życzliwego wsparcia innych! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.