Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2019 - 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę prosić o linki do tych inboxów?

Su-57 to zupełnie new tool, nie mylić ze starym modelem Zvezdy.

An-225 Revella jest, ale w 144.

Dokładnie tak jak napisał Solo.

Su-30SM - będzie bazował na Su-27UB- new tool - który jeszcze w tym roku będzie w sklepach.

Su-57 też new tool i nawet rendery są daleko w d...

Mirja jeszcze dalej od d...

Swoją drogą to będzie prawdziwy monster za monstrualne pieniądze.

Prawie 123 cm rozpiętości. "Mają rozmach sk...y" jakby powiedział Siara Siarzewski.

Stara modelarska zasada "trzy razy przymierz, raz przyklej" przydaje się też przy pisaniu postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez modelsvit już takie modele robił. Od tego zresztą zaczał. Ale jest z laminatu z częściami plastikowymi a nie wtrysk w całości.

https://www.cybermodeler.com/hobby/kits/ms/kit_ms_7201.shtml

No i cena to będzie 2K PLN

Oczywiście, że wiem iż Modelsvit zrobił model An-124 ale Mirja jest jeszcze większa i o ile wydawało mi się, że Rusłan ociera się o absurd, to skoro zapytali na Fb, czy są chętni na Mirję i uzyskali potwierdzenie, że tak... to zmieniłem zdanie. Niemniej zadraszczam tym którzy mają na niego miejsce w ... garażu(?) i pokaźnego portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Godzinę temu, filipsg napisał:

a jak wypada model Hasy w porównaniu z wypraskami Italeri?

Nie wiem kto kogo przepakowywał ale wyglądają tak samo. Ale łapy sobie uciąć nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasegawy nie miałem to nie mam porównania.Italerkę zrobiłem i nie było źle.Tomek model Italeri sprzedaje Tamiya.Nawet malowania są te same.Hasegawa jest trochę inna.Jeden zamówiłem to zrobię sobie porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Xmen napisał:

Hasegawy nie miałem

has 00992 - dual combo i has AP02.- oba już nie osiągalne. Wypraski bardzo podobne do Italerki ale jak wyżej wspomniałem łapki sobie nie dam uciąć Chyba różnica jest w osłonie silnika. Hasa daje to jako oddzielny element  Co do Italerki to złożyłem 202 i mam prawie gotowe 205. Przyznaję rację, oba są składliwe:model: I jak dla mnie to najpiękniejsze drugowojenne myśliwce włoskie. Może też się skuszę, jako dodatek do mojego "Krogulca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, abtb napisał:

.... Co do Italerki to złożyłem 202 i mam prawie gotowe 205. Przyznaję rację, oba są składliwe:model: I jak dla mnie to najpiękniejsze drugowojenne myśliwce włoskie. 

Włosi mają jakieś ciągoty do długich „przodów” - tu 202, późniejsze długomaskowe ferrari itd. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Thalgonis napisał:

Włosi mają jakieś ciągoty do długich „przodów” - tu 202, późniejsze długomaskowe ferrari itd. :D

 MC 202 to jeszcze nic Re 2005 to jest dopiero długa "morda".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.