Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2019 - 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, 1/72 napisał:

Czy są jakieś konkretne info nt. Intruderów Trumpka w 1/72?

Ciekawe czy będą lepsze od Fujimi?

Intrudery Trumpka to chyba takie jak MiG-19 Trumpka - zapowiedziane lata temu, co roku pokazane w katologach, że będą, a ani widu ani słychu o nich nie ma. Podobnie z A-4 Hobby Bossa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pasqual napisał:

W przeciwieństwie do MiG-19 Trumpetera A-4 Hobby Bossa w końcu wyszedł

http://www.hobbyboss.com/index.php?g=home&m=product&a=show&id=1459&l=en

 

 

Szkoda że nie zrobili dobrego riserczu i nie zobaczyli, że stojący Skyhawk, ma wysuwane sloty. Więc nadal Fujimi najlepszym zestawem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PrzemekW napisał:

Od strony zewnętrznej są jakoś tam pokazane na tych zdjęciach, ale masz może jaką fotkę samych kanałów dolotowych?

Wiem że to nie to samo, ale tutaj jest trochę inne ujęcie.

 

1_190427155757_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Solo napisał:

Wiem że to nie to samo, ale tutaj jest trochę inne ujęcie.

 

1_190427155757_4.jpg

Dzięki za zdjęcie.

O ile z zewnątrz wygląda super to chyba można założyć, że i wnętrza kanałów dolotowych wykonane są równie perfekcyjnie.

Pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zatras napisał:

Taka informacja za czeskim ,,Modelforum''- Jak 1b od ,,Brengun'' w 72 .
Wczesny Jak 1 jest bardzo dobry, więc i wersja ,,b '' też powinna .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czyli jest szansa, że w końcu doczekamy się porządnego modelu Jaka-1b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... tak naprawdę jedynego modelu Jaka 1b w 1/72 czy to nie dziwne ? ?

Taka Zwiezda ,czy nawet ukraińskie ICM powinni się ze wstydu spalić za brak porządnie wydanych myśliwców Jakowlewa  w 72ójce  (innych typów sowieckich maszyn zresztą też)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bazylms napisał:

Sunderland od Special Hobby. Macałem wypraski i wygląda to bardzo dobrze - ciekawe jak składalność. Jest w końcu następca starego Airfix i Italeri. 

 

No ten to już ponad miesiąc jest na rynku - rzut oka na zawartość pudła: http://www.kfs-miniatures.com/1-72-short-sunderland-mk-v-special-hobby/
Wątek z budową na Bricie: https://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/235055837-special-hobby-172nd-sunderland-mkv/

 

19 godzin temu, zatras napisał:

Model może i fajny tylko wersja taka ,,nie wojenna" ?

Za to podtytuł uroczy.

Edytowane przez caughtinthemiddle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy słychać coś nowego w sprawie Pe-2 Zvezdy w 1/72 ? Ciekaw jestem czy będzie tak dobry jak jego większy kolega w skali 1/48. Swoją drogą bardzo kusi mnie zakup  Peszki w opakowaniu Edka tylko że skala będzie psuła kolekcję latadeł w 1/72 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

wracajac do Skyhawka to to, czy "stojący Skyhawk, ma wysuwane sloty" czy tez nie, jest w tym wypadku niewazne

Mialem okazje o bejrzec wypraski tego wynalazku -  Sa dobre  tzn ladne

Inboxa Wam nie pokaze, bo model kosztuje 36 euro  i bardzo  szybko ucieklem ze sklepu

Czy tym Chinczykom juz calkiem odbilo???

Za 42 bede mial Sunderlanda a za 31 B17F z Academy

Pozdrawiam Bravo112 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BRAVO112 napisał:

Czy tym Chinczykom juz calkiem odbilo??? 

Nie tylko Chińczykom, nie tylko. No i powtarzać będę do znudzenia: tanio już było. Teraz będzie tylko drożej.
Dlatego trzeba przejść na pozycje ascezy i zaprzestać kupowania, jak ja. Tzn. jak ja od pojutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, które przychodzi mi macając Modelsvitowego Su-22UM3K: czy prawdziwy Su-22 też ma takie załamanie na ruchomej części skrzydła?  Nie chce mi się odgruzować piwnicy aby porównać z Bilkiem/Italeri czy Panterą, ale jakoś tam tego nie pamiętam. Wiem wiem... kijowe zdjęcie małpką.P1150065a.thumb.JPG.404806ef0f1db7cfbf6282fb920cb6e2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pasqual napisał:

Doszedł do mnie we wtorek z Ukrainy, w zasadzie oba, i MiG-21 F-13.

A mógłby kolega zrobić In-  boxa MiG-21F-13. Bo w planach mam jeszcze jednego i nie wiem czy zakupić Modelsvita czy sprawdzonego Revella. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.