Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2019 - 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, zibi85mig napisał:

Na zagranicznych forach widzę że model dostał nagrodę: Modell des Jahres 2018 od ModellFan więc chyba warto ( Mi-24 od Zvezdy też chyba taką samą tylko w 2011 :D )

Tymi nagrodami to specjalnie nie masz co się sugerować. Zasadniczo przyznawane są tym, którzy redakcji Modellfana przysyłają sample do recenzji...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zibi85mig napisał:

Też jestem zainteresowany wszelakimi uwagami dotyczącymi modeli tego producenta a zwłaszcza Mig-21F .  Czy jest on dla zwykłego sklejacza czy raczej osoby już zaprawionej w bojach ze szpachlą i pilnikiem. Cena dosyć wysoka i mam nadzieję że płacimy za jakość a nie... niszowy temat? ?  Na zagranicznych forach widzę że model dostał nagrodę: Modell des Jahres 2018 od ModellFan więc chyba warto ( Mi-24 od Zvezdy też chyba taką samą tylko w 2011 :D )

wystarczy zajrzeć na ARC: Gabor poleca, po co babrac się z przedpotopowym revellem? ? A na poważnie, model wygląda że jest dużo lepszy niż revell, która ma tez swoje za uszami ...

http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?/topic/307144-mig-21f-13-modelsvit-72nd-scale/page/3/&tab=comments#comment-2958162

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A może ktoś wrzucić zdjęcia ramek nowego Miga-17 ze Zvezdy?

Jakoś nie potrafię znaleźć sensownego in-boxa w sieci :-(.

Wychodziły mi tylko zdjęcia test-shotów zestawu z Airfixa.

Pozdrawiam, Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rektor napisał:

Poszukiwałem Dauntlesa no i proszę, będzie z Katowic! :)

Może z Dauntlessem będzie jak z Hurricanem, i zaraz po Hobby2000 ktoś zapowie nowe, porządne wypraski... Przydałoby się, zwłaszcza że blaszki Eduarda są już chyba nieosiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasegawa wznawia F-111. Wersja G w malowaniu RAAF ma być dostępna we wrześniu. Model nie jest może nowy, ale to nadal najlepszy model F-111, a dostępność na rynku wtórnym to trochę jak szukanie jednorożców. Więc to chyba dobra wiadomość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo oczekiwany model IBG Models 1/72 PZL P11g "Kobuz" będzie dostępny na początku września! Poniżej zbudowany prototyp!  Idzie to jak krew z nosa ,rok opóźnienia ,ale może w końcu coś się ruszy !    https://www.facebook.com/pg/ibgmodels/community/?ref=page_internal

Obraz może zawieraÄ: samolot

Edytowane przez radoslaw6363
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, radoslaw6363 napisał:

Długo oczekiwany model IBG Models 1/72 PZL P11g "Kobuz" będzie dostępny na początku września! Poniżej zbudowany prototyp!  Idzie to jak krew z nosa ,rok opóźnienia ,ale może w końcu coś się ruszy !    https://www.facebook.com/pg/ibgmodels/community/?ref=page_internal

Obraz może zawieraÄ: samolot

I to jest dobra wiadomość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.