Skocz do zawartości

Projekt grupowy - Polskie niszczyciele klasy Hunt 1/700


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Carlito, ten projekt i tak już przekroczył założone ramy czasowe, miało być prosto i szybko, a wyszło jak zawsze :haha: Zaczynaj Garlanda na spokojnie, w osobnym wątku. Walcz ćwicz, jakby co zawsze ktoś coś podpowie. 

W zasadzie na przyszły rok też już jest zaplanowany podobny projekt, tyle że tym razem bez rzeźby, tylko gotowce i koncentracja na malowankach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

 

W zasadzie na przyszły rok też już jest zaplanowany podobny projekt, tyle że tym razem bez rzeźby, tylko gotowce i koncentracja na malowankach :wink:

Czyli wszyscy strugajOM chińskie modele doskonałe?Jako leniwy modelarz z bUlem popieram brak patriotyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie flajhołk, bo oni nie mają nic ciekawego w ofercie w przedziale jednostek nadających sie  na projekt :wink: Nie ma co uprzedzać zdarzeń, poki co wszyscy mamy coś do skończenia poza huntem, tak więc nowy projekt nie ruszy już w tym roku, chyba że jakimś cudem się piwyrabiamy wcześniej, ale ja tam w cuda nie wierzę :haha:Jezeli chcesz dołączyć, serdecznie zapraszam, Masz czas do końca roku żeby oczyścić sobie pochylnię.

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy, świetnie wyszło. A czarno-biała fota wymiata. 

Gała, nie żebym się czepiał ale jak dałeś na działka blachy z otwartymi wizjerami to wypadałoby je teraz rozwiercić. Ja w swoim dałem zamknięte żebym tego nie musiał robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bazylms napisał:

Gała, nie żebym się czepiał ale jak dałeś na działka blachy z otwartymi wizjerami to wypadałoby je teraz rozwiercić. Ja w swoim dałem zamknięte żebym tego nie musiał robić ?

Ja tylko dodam Michale, że "DA SIĘ"... :haha:

IMG_20190620_204800.jpg.0d1d576337331ef4340b61338c5e3ea2.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się da, tylko po co? To jest projekt o malowaniu :haha: od czego jest łosz.... Teraz jak nawierciles to widać że ta maska ma grubość czoła wieży z jamamota :szczerbol:

Edytowane przez Szydercza Gała
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szydercza Gała napisał:

A na to że rzeźbienie tego zajmuje niepotrzebnie czas, który można poświęcić na malowanki :haha: Gdyby to wszystko co tu robimy było w formie gotowców, projekt dawno byłby zamknięty......

100% racji Gała.

Dlatego nie wybaczę  firmie ARMO tego że natłukli tyle dziwadeł bez grama blaszek.

Rozczarowanie 10 lecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Szydercza Gała napisał:

Ja nie mówię że krzywda, mówię tylko że to zajmuje czas i że następna razą trzeba wybrać model z lepszym zapleczem...

W czasie, który poświęcamy na zrobienie Huntów, można by spokojnie zrobić jakiś pancernik, który ma milion razy wiecej części :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo  narzekań  na zaplecze do Huntów , uważam że jest to projekt ze wszech miar udany.

Taki gotowiec pt "Jak sobie wystrugać i  ładnie pomalować  łUdkę eskortową " .

Dla przyszłych pokoleń stoczniowców  rzecz bardzo przydatna. Łatwy dostęp do info , gotowe rozwiązania , interpretacje malowania , wszystko w jednym miejscu.

Liczę na to że znajdzie się kilka nowych osób zachęconych mistrzowskimi modelami które tu powstają.

Odsłaniając rąbka tajemnicy ...przyszły projekt będzie oparty o jedną łUdke czy też będzie to szersza koncepcja?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś o nakręcaniu się ? :haha:

 

 

Jeszcze trochę zostało, ale pomalutku widać światełko w tunelu. Miałem olać wzmocnienia na podstawie dalmierza, ale teraz raczej coś tam tez ulepie. 

Prawda psuje to kończyć bo własnie uświadomiłem sobie ze narvik stoi odłogiem już ponad 6 miesięcy i jak tak dale pójdzie to przed jego ukończeniem zacznie się kolejny "szybki" projekt.

No i będzie milo zobaczyć co się klei :haha:

 

kujawiak020.jpg

Edytowane przez Bartosz.B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.