Skocz do zawartości

Projekt grupowy - Polskie niszczyciele klasy Hunt 1/700


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

"I padła plugawa owca i zakryła się racicami..  - Ty nie jesteś zwykła sheep cesarza. Ty jesteś STARsheep! "  :mrgreen:

Bartosz, jest miodzio i petarda!!!

A na te bomby masz kwity że były białe? Nawet jeśli tak to zgaś je trochę. Wyglądają nieco zbyt kontrastowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomby nie są białe ale czyste (nie zdążyły się jeszcze zabrudzić :haha:) .

Na koniec zrobię foty aparatem to się będziecie mogli wyzywać do bólu, teraz nie będę rozkładał majdanu z obawy że zaraz coś uszkodze. Antenę już musiałem ponownie doklejać

Mariusz przeszło mi to przez myśl, ale ta mała kupa poza zdjęciami jest praktycznie niewidoczna. Okręt ma być ozdobą domu, a nie jednym z bibelotów na regale. No ale napewno jeszcze w przyszłych projektach grupowych 700 tke popełnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Bartosz.B napisał:

ta mała kupa poza zdjęciami jest praktycznie niewidoczna.

8 minut temu, zloty napisał:

Czy kolejny projekt grupowy będzie dotyczył małych czy dużych kup?

Zloty oszalałeś? Małą kupę siedem miesięcy już ciśniemy a i tak u niektórych krecik tylko do połowy się wygrzebał.   TSZystkapIŃdziesiątka w grupie byłaby jak kret co zdechł 2 metry pod ziemią...  :mrgreen:

No chyba, że Schnellboot... :haha:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Paweł za dużo gadasz, zepsÓjesz całOM niespodziankę :haha: 

Złoty, wszystkiego się dowiesz pod koniec roku, będziesz miał czas na przygotowania, nowy projekt zacznie się w styczniu najwcześniej...... chyba :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Wasze kujawiaczki, nie powiem. Wychodzi doświadczenie. 

U mnie po dłuższej przerwie wreszcie coś ruszyło. Wyszło chyba dość delikatnie. Pasów poszycia specjalnie jak widać NIE widać.  Łamiąc dekrery cesarskie zamalowalem w piS du. Robota na marne. Trudno.. :rozga: Nie usyfilem go też za bardzo zdaje się.  Jak mawiają "nie zdążył się ubrudzic"  :mrgreen:IMG_20190705_154556.thumb.jpg.6d7ad3cb17add2a3f1451ce297a15f29.jpgIMG_20190705_154447.thumb.jpg.c0101d7ea3a9fe52895596edc4b049af.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję aby po zakończeniu projektu zrobić wspólną galerię wszystkich ukończonych łódek.

Będzie można sobie tak w pakiecie popodziwiać morskie osiągnięcia przodowników stoczniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Aż wstyd mi tu się pokazywać. Cacy te wasze modele. Będę musiał ostro spinać poślady by was choć trochę dogonić. 

Edytowane przez bazylms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.