Jump to content
bazylms

Projekt grupowy - Polskie niszczyciele klasy Hunt 1/700

Recommended Posts

Był plan dłubać w weekend, ale stanęło na planowaniu... Aktualnie Krakowiak tak się prezentuje.

IMG_20190620_134942.jpg

No I sympatycznie, odwazniej troche z tymi zaciekiami. No I powyzej linii pokladu tez go troche zeszmac bo sterylny jest. Galareta jakas bedzie? 

Tak nieśmiało z zaciekami bo to pierwszy raz, ale faktycznie górę trochę trzeba będzie dobrudzić.  Co do galarety to plan jakiś jest. Jak coś wykombinuję to wrzucę.

U mnie również pany odpalił pistolet z podkładem.

No i nawet podstawka zaczyna przypominać wodę

IMG_20190623_185646.jpg

IMG_20190624_221849.jpg

• Like 1

"I want to fly like an tomcat, to the sea
Fly like an tomcat
Let my spirit carry me
I want to fly (oh, yeah)"

Coponiektórzy to majOM już bliżej jak dalej :szczerbol:

Słusznie Panowie pora kończyć ten cyrk :haha: 

To chyba z pięć statków na jesień będzie?

Dokładnie czas kończyć bo jak na takiego małego smarka to trochę robota się przeciąga. 

Złoty myślę że oddane zostaną przed jesienią, a przynajmniej mam taką nadzieję :haha:

Już widać prawie koniec 

Jeszcze olinowanie poprawić kilka miejsc i na podstawkę, wtedy dodać waty z dwie warstwy glassa i będzie można oglosic koniec. 

IMG_20190702_180538.jpg

IMG_20190702_180522.jpg

IMG_20190702_180501.jpg

IMG_20190702_180441.jpg

• Like 1

"I padła plugawa owca i zakryła się racicami..  - Ty nie jesteś zwykła sheep cesarza. Ty jesteś STARsheep! "  :mrgreen:

Bartosz, jest miodzio i petarda!!!

A na te bomby masz kwity że były białe? Nawet jeśli tak to zgaś je trochę. Wyglądają nieco zbyt kontrastowo. 

Dobra robota !! zrób trochę zbliżeń i w sensie zrób je aparatem może, a nie pralką jak te tutaj :haha: Nie ma sensu maskowa ćwłasnych osiągnięć :wink: 

Bomby nie są białe ale czyste (nie zdążyły się jeszcze zabrudzić :haha:) .

Na koniec zrobię foty aparatem to się będziecie mogli wyzywać do bólu, teraz nie będę rozkładał majdanu z obawy że zaraz coś uszkodze. Antenę już musiałem ponownie doklejać

Mariusz przeszło mi to przez myśl, ale ta mała kupa poza zdjęciami jest praktycznie niewidoczna. Okręt ma być ozdobą domu, a nie jednym z bibelotów na regale. No ale napewno jeszcze w przyszłych projektach grupowych 700 tke popełnie. 

Czy kolejny projekt grupowy będzie dotyczył małych czy dużych kup?

40 minut temu, Bartosz.B napisał:

ta mała kupa poza zdjęciami jest praktycznie niewidoczna.

8 minut temu, zloty napisał:

Czy kolejny projekt grupowy będzie dotyczył małych czy dużych kup?

Zloty oszalałeś? Małą kupę siedem miesięcy już ciśniemy a i tak u niektórych krecik tylko do połowy się wygrzebał.   TSZystkapIŃdziesiątka w grupie byłaby jak kret co zdechł 2 metry pod ziemią...  :mrgreen:

No chyba, że Schnellboot... :haha:

• Haha 1

Ty Paweł za dużo gadasz, zepsÓjesz całOM niespodziankę :haha: 

Złoty, wszystkiego się dowiesz pod koniec roku, będziesz miał czas na przygotowania, nowy projekt zacznie się w styczniu najwcześniej...... chyba :haha: 

Posted (edited)

Jeszcze maszt, łodzie, wash na relingi, jakichś kilka drobiazgów i chyba powoli trzeba kończyć zabawę

014.JPG

015.JPG

016.JPG

017.JPG

Edited by chudyhunter

Fajne te Wasze kujawiaczki, nie powiem. Wychodzi doświadczenie. 

U mnie po dłuższej przerwie wreszcie coś ruszyło. Wyszło chyba dość delikatnie. Pasów poszycia specjalnie jak widać NIE widać.  Łamiąc dekrery cesarskie zamalowalem w piS du. Robota na marne. Trudno.. :rozga: Nie usyfilem go też za bardzo zdaje się.  Jak mawiają "nie zdążył się ubrudzic"  :mrgreen:IMG_20190705_154556.thumb.jpg.6d7ad3cb17add2a3f1451ce297a15f29.jpgIMG_20190705_154447.thumb.jpg.c0101d7ea3a9fe52895596edc4b049af.jpg

Mam taką propozycję aby po zakończeniu projektu zrobić wspólną galerię wszystkich ukończonych łódek.

Będzie można sobie tak w pakiecie popodziwiać morskie osiągnięcia przodowników stoczniowych.

Taaaaa mój jak zawsze najbardziej uwalony :mrgreen: ale i tak musicie wiedzieć że bardzo się hamuje :szczerbol:

Posted (edited)

Aż wstyd mi tu się pokazywać. Cacy te wasze modele. Będę musiał ostro spinać poślady by was choć trochę dogonić. 

Edited by bazylms

21 godzin temu, bazylms napisał:

Aż wstyd mi tu się pokazywać. Cacy te wasze modele. Będę musiał ostro spinać poślady by was choć trochę dogonić. 

Do roboty!!!:rozga:

U mnie doszedł maszt

018.JPG

019.JPG

020.JPG

022.JPG

• Like 1