Jump to content

Recommended Posts

Witam forumowiczów!

Mam pytanie do doświadczonych w temacie kolegów odnośnie druku kalkomanii na indywidualne zamówienie... Czy możecie polecić firmę/osobę, która wydrukuje kalki w dobrej rozdzielczości m.in. z białym kolorem według dostarczonego projektu (w Corelu)?? Dokładnie potrzebuje druknąć kalki do modeli F-16 w skali 1/72 w tym napisy eksploatacyjne więc zależy mi przede wszystkim na bardzo dobrej rozdzielczości druku. Wiem że temat był już tu na forum poruszany ale wszystkie posty są z przed paru lat więc może ktoś coś na świeżo mógłby doradzić... Do tej pory wyczytałem że są/były dwie firmy od tego typu zachcianek - meliusmanu (raczej nie polecane) i MF-zone... Pytanie czy ktoś korzysta obecnie z ich usług?? a może jest jeszcze ktoś kto drukuje kalki i jest godzien polecenia? będę wdzięczny za jakiekolwiek info!

Od meliusa to z dala! PepsiAdam jak najbardziej, także blaszki fototrawione robi bardzo akuratne.

• Like 2

14 godzin temu, Harpoon_44 napisał:

meliusmanu (raczej nie polecane)

Nie znam osoby zadowolonej ze "współpracy" z nimi

10 godzin temu, Marcin M. napisał:

PepsiAdam

Ne znam osoby niezadowolonej z usług Adama :D

• Thanks 1

Panowie, dzięki wielkie za info i pomoc, czyli wychodzi na to, że to co udało mi się odgrzebać na forum jest dalej aktualne aczkolwiek o Adamie nie słyszałem... także już wiem gdzie uderzyć :)

Posted (edited)

Jeśli jesteś w pośpiechu (i masz własny projekt), szukaj kogoś z drukarką. 

Większość znanych projektantów nie ma własną drukarkę. 

Edited by mbrnnr

Projekt mam swój i czas na szczęście mnie nie goni więc z tym nie problemu natomiast zależy mi najbardziej na jak najlepszej jakości druku. Drukarkę laserową mam ale odpada na dzień dobry jeśli chodzi o biały kolor i właściwie wszystkie jasne szarości też więc dlatego szukam firmy/osoby, która zrobi to profesjonalnie na odpowiednim sprzęcie.

2 minuty temu, Solo napisał:

Zdaje się że Pepsi Adam drukuje tam gdzie drukuje Techmod. 

Jeśli tak to jak najbardziej mi to wystarczy, wpadły mi ostatnio w ręce nowe kalki Techmodu i nie ma się do czego przyczepić + dobrze reagują na płyny więc o to dokładnie mi chodzi :)

Znalazłem profil Adama na FB i patrząc na zdjęcia kalki są prima sort więc temat można chyba zamknąć :) dzięki raz jeszcze za pomoc! 🖕

• Like 1

Koledzy, podacie jakiś bezpośredni namiar na Adama? Próbuję na FB, ale bezskutecznie.

Bezpośredni kontakt na niego jest właśnie Facebook. Odpowiada zawsze. Być może jest akurat zajęty. 

3 godziny temu, mbrnnr napisał:

Bezpośredni kontakt na niego jest właśnie Facebook. Odpowiada zawsze. Być może jest akurat zajęty. 

A jakiś inny kontakt poza Facebook? Nie posiadam i nie zamierzam posiadać konta w mediach społecznościowych...