Jump to content

PZL W-3 Sokół od Mirage Hobby w 1/72 i Answer Plastic Kits w 1/48, 1/72

Recommended Posts

• Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

no i jak zwykle zaczęła się forumowa bitwa na kolejność nitów i ich liczbę... - to tak żartem. jak nie było modelu, źle i płacz - jak jest - płacz bo nie taki - a jak zobaczyłem co jest w środku

To jest najbardziej pesymistyczna opcja, którą bierzemy pod uwagę nauczeni doświadczeniem z wypuszczaniem na rynek modelu 1/48. Miał być w sprzedaży w maju, a jest we wrześniu. Tak więc 'dmuchamy na z

Żeby się potem nasłuchał marudzenia, że "za czysty"?

Posted Images

2 godziny temu, leon napisał:

1/72 bedzie już niedługo...

No czekam tego jak kania dżdżu

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Bardzo ciekawa informacja że można było kupić z 160 zł ?

Faktycznie na stoliku gdzie sprzedawano modela kartonowe były dwa pudełka z Sokołami (polski i czeski).

Po obejrzeniu zwartości pudełka na pytanie,, czy można kupić ? " - usłyszałem że po zakończeniu festiwalu.

Chyba sprzedawano na zapisy i był komitet kolejkowy.

Tyle widziałem Sokoła w Jaworznie.

Edited by KRYSTEK
11 godzin temu, KRYSTEK napisał:

Po obejrzeniu zwartości pudełka na pytanie,, czy można kupić ? " - usłyszałem że po zakończeniu festiwalu.

Z doświadczenia wiem, że na tego typu imprezach jak się od razu nie weźmie, to zapomnij że dostaniesz na zakończenie.

Na konkursie modeli kartonowych w Przeciszowie były do nabycia Sokoły . Jeżeli chodzi o Jaworzno to było ich więcej ale ostatnią sztukę zostawili na stole w celach reklamowych i dlatego sprzedaż odłożyli na koniec festiwalu. 

Następny konkurs to Bielsko Biała na którym będzie stoisko Answera.

Ja też czekam na 1/72 ale pewnie trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

Z tego co mi powiedział pan z Answera w Przeciszowie to Sokół w 1/72 nie predzej niż za dwa lata   a inne malowania sokołów  w 1/48 w przyszłym roku.

2 godziny temu, ESEM napisał:

Sokół w 1/72 nie predzej niż za dwa lata   

A ja już miejsce w szafie zrobiłem... 
I książeczkę kupiłem...

30-lat-sokola.jpg
A tu d.u.p.a...

Edited by Grzes
  • Like 1
W dniu 16.09.2019 o 21:02, Grzes napisał:

A ja już miejsce w szafie zrobiłem... 
I książeczkę kupiłem...

30-lat-sokola.jpg
A tu d.u.p.a...

To jest najbardziej pesymistyczna opcja, którą bierzemy pod uwagę nauczeni doświadczeniem z wypuszczaniem na rynek modelu 1/48. Miał być w sprzedaży w maju, a jest we wrześniu. Tak więc 'dmuchamy na zimne'. Najprawdopodobniej 'mały' Sokół będzie w połowie przyszłego roku, bo już się robi. Liczyliśmy na to, że po prostu przeskalujemy model 1/48, nieco upraszczając, ale tak nie da rady. Poza bryłą trzeba robić wszystko od nowa na innych parametrach. A w tym roku powinny być jeszcze dwa kolejne w skali 1/48. 

Edited by Answer_Plastic
  • Like 4
  • Thanks 2