Jump to content

Lista modeli pojazdów militarnych i dodatków w skali 1/48

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może Kogoś to zainteresuje. - First book of the series is Tankmödeller Vol.1 - I love 48.  http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=30731&mode=t

Posted Images

• 4 months later...

Oby to była zapowiedź wejścia Wielkiego Pana T. w pojazdy współczesne - T-72 w pierwszej kolejności, a T-55 zaraz za nim (świetny T-55 Tankmanii, który mam w obu wydaniach, z racji ceny i technologii trudno w większej liczbie zakupić :-))

• 3 months later...

Jak zwykle u Pana T. model wyciągnięty jak królik z kapelusza :-)

Mam starego Bandai, który jeszcze trzyma formę, ale ten model na pewno będzie lepszy :-)

Może po Ferdynandzie przyjdzie czas na coś alianckiego? Churchill, Valentine, IS-152 ... albo współczesnego?

To się nie kuć bo jesteś w błędzie - Ferdki nie miały kaemu na przedniej płycie.

Umiem korzystać z Wikipedii, znam różnice.

Foty instrukcji i wyprasek nie miały być argumentem w "kutni", tylko nową informacją o modelu.

• 2 weeks later...

Przy okazji wystawy w Telford miałem okazję pomacac wypraski nadchodzącego Elefanta i trza przyznać ze wygląda bardzo ciekawie. Bandajowego którego jakiś czas temu zacząłem męczyć można będzie bezpowrotnie odstawić. Prezent na święta jak znalazł

2016-11-12%2023.08.54_zpsac3hsbsh.jpg

2016-11-12%2023.09.48_zpsq89osccc.jpg

2016-11-12%2023.10.24_zpsaxfve6wt.jpg

2016-11-12%2023.10.59_zpsluxlgn2p.jpg

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...