Jump to content
Sign in to follow this  
JakubS

Halgames.pl

Recommended Posts

Nowo otwarty sklep z modelami, chemią modelarską i wkrótce z systemami bitewnymi. Na chwilę obecną mamy jedne z najniższych cen na modele w Polsce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!

To jeszcze prośba o informację - gdzie się fizycznie Wasz sklep mieści i o dokończenie strony - tej informacji tam nie znalazłem (nie powinienem się musieć specjalnie starać), regulaminu też nie ma. Linki typu "TEST" i "Twój link 6" też nie robią takiego dobrego wrażenia. Z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulamin działający jest w lewym panelu. Wszystkie zbędne linki testowe zostaną w najbliższej przyszłości usunięte:)

Edited by JakubS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Był chwilowy problem natury technicznej. Teraz wszystko działa. Doszły dostawy eduarda, takoma i dragona. Ceny naprawdę ok, więc zapraszam😀

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o usunięcie tematu. Sklep przestaje działać na czas nieokreślony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musze powiedzieć, że ani ten sklep, ani ten wątek reklamowy nigdy nie robił na mnie dobrego wrażenia... Bałbym się tam kupować.

Pozdrawiam

Paweł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sklep wznawia działalność. Doszły m.in. nowości od Takoma po bardzo korzystnych cenach. Mam b.dobrą opinię na allegro i u hurtowników. Skoro ktoś się boi u mnie kupować, to proszę o podanie konkretnych sytuacji.

Edited by JakubS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!

Uczciwie chciałem powiedzieć, że żadnych nieprzyjemnych sytuacji nie było. Po prostu kilka razy wchodziłem na stronę i robiła ona złe wrażenie, głównie ze względu na pourywane linki. Ale teraz spróbuję jeszcze raz...

Od razu pierwsza uwaga - link "kontakt" odsyła do regulaminu. Szukam danych sklepu, kto i gdzie... - jest, małym drukiem, OK.

Po kliknięciu "akcesoria modelarskie" pojawiają się dane sklepu, których oczekiwał bym pod linkiem "kontakt" - a gdzie akcesoria modelarskie?

To samo z systemami bitewnymi... Jeżeli kogoś to zdenerwuje to menu wysuwającego się z pozycji "modele" już nie zauważy. Ale modele są -tylko mało. Ja nic dla siebie nie znalazłem, ale może jestem wybredny. W związku z tym nie jestem w stanie też na szybko ocenić jak cenowo to wszystko wygląda.

Warto by też rozważyć taki trik, żeby kliknięcie na fotę pudełka czołgu "Anders" odsyłało od razu do strony odpowiedniego produktu - na razie ktoś kto by chciał chociaż sprawdzić cenę jest narażony na kilka kolejnych kliknięć. W dzisiejszych czasach dla niektórych klientów to może być zbyt trudne.

Na stronie produktu zastanawiają mnie pozycje: "ubrania" "niebieskości" i "elektronika"... Co to jest?

Ubrania
Kolor
Rozmiar
niebieskości
wielkość
elektronika
Zoom
Kolor

Podsumowując - od ostatniego czasu jak patrzyłem jest poprawa, ale sklep nadal mnie nie przekonuje.

Teraz, żeby się nie nazywało, że jestem taki wredny - napiszę, że za profesjonalne testowanie strony WWW i propozycje ulepszeń normalnie należało by się co najmniej kilkaset złotych - ale ja to zrobiłem pro publico bono, w interesie polepszenia ogólnopolskiego rynku modelarskiego, więc nie musisz mi dziękować. Chciałbym Ci życzyć powodzenia w biznesie i tego, żeby po koniecznych poprawkach wszystko ładnie zadziałało a w tedy może i ja też u Ciebie kupię! Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia

Paweł

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.