Skocz do zawartości

mistercraft nowości na 2019


bart207skw

Rekomendowane odpowiedzi

MiG-19 w wersji S czyli wersja, którą oferował kiedyś KP.

Kilka pudełeczek ma całkiem fajne grafiki, żeby jeszcze zawartość im dorównywała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że Mistrcraft stara się podnosić poziom swoimi ostatnimi wypustami... Z zapowiedzi wynika, że parę zestawów może faktycznie być ciekawych. Tak naprawdę MC powinien odejść od najsłabszych propozycji (Karaś, Mig-i 15 i 17, Javelin, AH-1 Cobra) i zastępować je lepszymi przepakami. Wznowienia śmigłowców z KP to na przykład jeden z lepszych pomysłów... Ostatnie Apache to zawartości pudełek Aeroplast, więc domyślam się, że F-117, PAH Tiger i F-22 też uraczą nas na wprost z AP. osobiscie jestem ciekaw Pumy i Harriera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem dziś w Szczecinie i odwiedziłem sklep Safari (pozdrawiam Pana sprzedawcę).

Miałem okazję pooglądać nowe modele MC. 

i tak: apache, tiger i uh-1d/n to przepaki aeroplast , ale ładnie odlane.

Na uwagę zasługuje nowa jakość kalek. nie są to jak wcześniej kalki na filmie prawie niewidocznym. Teraz film jest grubszy, ale nie za gruby, lekko świecący i ma bardzo małe marginesy poza nadrukiem. wygląda to ciekawie. Mam nadzieję, iż będą się dobrze kładły i nie będą się rozrywać.

a co do ah-1 to niech będzie bo to dobry dawca kalek. z tego co wiem MC ma też ramkę z dodatkowymi częściami tymi od ZTS do wersji Q/S. więc czekam na nowe wersje.

czekam też an ah-1t jako przepak z aeroplastu - może będzie.

no i co by nie mówić fajnie, że MC idzie do przodu a nie stoi w miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałam wczoraj ale coś nawaliło i nie widze posta, to jeszcze raz...

otóż zwróćcie uwagę że MC pakuje sporo starych modeli Hellera, podobnie jak Smer (Me-262B, Storch, ale i D-520, Sabre Corsair, Fouga Magister, Bf-108 i sporo innych - i fajnie bo mimo że staruszki to zwykle się ładnie składają), sądzę że Puma to też będzie stary Heller,

co do Harriera to obawiam się że będzie to gniotek Aeroplastu.

Inną sprawą jest że - imho - grafiki na pudełkach są (może nie wszystkie, ale raczej większość) naprawdę ładne :) ale to już subiektywna ocena

 

pozdrawiam!

ww

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wuwumaster napisał:

Inną sprawą jest że - imho - grafiki na pudełkach są (może nie wszystkie, ale raczej większość) naprawdę ładne :) ale to już subiektywna ocena

O tym pisałem :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale Karaś z MC, ten w pudełku ze wstążką z napisem "Special decals" to już nie pomarszczony kawał plastiku z ZTS, ale przepak Hellera - da się z tego zrobić wyrób karasiopodobny..! Skok o dwie klasy do góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają sprzedawać  Jaguara,mirage 2000c,rafale w 1/48.W 1/72  miga 31, jakieś harriery  .Na obecną chwilę nie wiadomo skąd ptaszki pochodzą,ale sądzę ,że ze stajni heller/airfix.Cena nieznana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam wszystkie MC w tym najnowsze, wiec jak chcecie to mogę zrobić inboxa dowolnego modelu. 

Kalki się znacznie poprawiły bo teraz on sam je produkuje a nie zamawia. Tak samo formy bo zakupił mocniejszą wtryskarkę. 

Z nowości kóre wyszły ostanio to

- WILLIS - 1/35 z załogą

- PE- 2 

- nowa wersja Ił-4

- i oczywiście F-16 Tiger Demo w 1/48 - oficjalnie jeszcze nie wyszedł, a jak wygląda w środku pokaże wieczorem.  

będzie też coś w przyszłym tygodniu. Ogólnie w tym roku ma być ok. 50 nowości. 

Edytowane przez p11c
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Artek82 napisał:

Gdzieś już można nabyć te "nowości", bo do tej pory cisza w sieci :?

A  co potrzebujesz ? Apache mam, Tiger Demo mam a jak jakieś kłopoty z kalkami to wymieniam :) 

Wszystkie przepaki z Areoplasta będą w barwach nowych.

Nowego Miga-19 jeszcze nie mam, ale jak coś to mam Zlina Z-42 M w polskich barwach, 1/72

Edytowane przez p11c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obiecany MIG-29, szału z wypraskami nie ma ale kalki super, zarówno jeśli chodzi o pomysł jak i wykonanie. żadnych przesunięć, wyraźne kolory i kontury.

w sumie mamy 3 wersje malowania, 

10.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości mamy jeszcze ARADO AR 96, sądząc po dołączonej podstawce to KP.

Daje inboxa

Wszystkie zestawy po niecałe 20 zł więc czyli w cenie maleńkich FtF więc ciężko też spodziewać się rewelacji.

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2019 o 10:54, wuwumaster napisał:

 D-520

Przepraszam, że z takim opóźnieniem. Tego Dewoitina ktoś "macał"? Jak to teraz wygląda (w końcu oryginał to lata '80/'90 XX wieku), jakie kalki (oznaczenia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.