Jump to content
okonek

SKOT - czyli poranek pewnej niedzieli

Recommended Posts

Modelik zaje...fajny Cudo, istne i widzialne cudo A ja okonku myślałem, że tylko pływadełka łykasz

Na poczatku nie sądziłem, że z tego może wyjsc takie cudo gratuluje

Piekny model. Bardzo mi się podoba. Czasami mnie też ciągnie do pojazdów ale się dzielnie opieram jak na razie A jaka jest zgodnośc tego zestawu z oryginałem?

Jacku nie wiem jak z tą zgodnością . Nigdy tego nie sprawdzałem. Ale lukając na materiały jakie do niego miałem to części wyglądają całkiem , całkiem . Uważaj na te pojazdy ...u mnie miały być przerywnikami w lotnictwie i tak jakoś .......

Edited by Guest

Piękny SKOT

I jak zwykle wykonanie takie, że powala z nóg.

Blaszki są Twojej produkcji?

Pozdrawiam

sokol

Dzięki z mile słowa Wojtku Blaszki są z zestawu. W Twoim ich nie było

Edited by Guest

No jak wiesz już z gg mój zestaw był "speszjal edyszyjszyn", to jest bez blaszek ;)

Pewnie zaginęły w transporcie

Pozdrawiam

sokol

Dzięki Paweł

SabaGibon śnieg to nic innego jak zwykła soda taka jak na podstawce

Edited by Guest

ode mnie jako miłośnika poloników i Twojej radosnej twórczości Okonku

No ten SKOT to kurde...... opad kopary na maksa !!! Model odjechany na maksa !! Cacy !! Jest przepiękny. Też bym takiego chciał ale ta cena Evil or Very Mad

No czy sklejony? Nie śledziłem wątku.

Okonek model miodzio SUPER ale mam pytanie ,czemu tęsknisz za tym czasem. Ja jak widzę takie kształty pojazdu to mnie co tu dalej pisać nie lubie tych wspomnień .Dla mnie to był i jest symbol zniewolenia Narodu Polskiego a ty nie masz takich wspomnień? . Nie gniewaj sie tak napisałem coś od siebie ,bo zlepiłeś go całkiem fajnie.

Dla mnie to był i jest symbol zniewolenia Narodu Polskiego...

Poczekaj jeszcze jakiś czas to pod "bliźniakami" odczujesz zniewolenie narodu... Zatęsknisz za Kanią, albo Rakowskim...

Zatęsknisz za Kanią, albo Rakowskim...
- albo jeszcze za tym panem ktory byl I Sekretarzem KC miedzy w/w.

Pozdr.

Pawel

Okonek model miodzio SUPER ale mam pytanie ,czemu tęsknisz za tym czasem. Ja jak widzę takie kształty pojazdu to mnie co tu dalej pisać nie lubie tych wspomnień .Dla mnie to był i jest symbol zniewolenia Narodu Polskiego a ty nie masz takich wspomnień? . Nie gniewaj sie tak napisałem coś od siebie ,bo zlepiłeś go całkiem fajnie.

Artur bez obrazy ale ja myslalem ze ty masz ze 13 lat

Ja tamtych czasow nie pamietam bo mnie chyba rodzice jescze w planach nie mieli Ale z gazetami do skupu latalem zeby dostac tasme życia

Wiesz stary jak sie ma latka to czasem ludzie KAMIENIEJĄ. Ja mchem nie obrastam, bo sie toczę dalej. Ale czasem mi się chce wyć, bo wczoraj się dowiedziałem ze mój dobry przyjaciel miał wywrotkę samochodem na tym lodzie i umarł na miejscu( nawet nie prowadził, a ten, co prowadził to tylko poobijany). I jak ja mam być normalny?,Idzie wyć. Jadę na tym wózku i z tego ratuje mnie tylko defekt mózgu. Przepraszam Okonku ze ci tak nie w temacie piszę, ale jest mi strasznie źle i musiałem to napisać. Już zmiatam i nie zaśmiecam tematu. Hej.

Sorry, że rozgrzebuję stary temat. Model ogólnie zajefajny, ale muszę się do czegoś przyczepić.

026.jpg

Jak widać na powyższym zdjęciu, pojazd będzie skręcał w lewo. To skąd wzięły się jego ślady przed przednimi kołami? Cofał, czy jak? No, chyba że przed nim jechało coś innego i pojechało prosto, a jemu kazano skręcić...

Tak poza tym szczegółem to wszystko jest theBest. Po prostu super.

Pozdrawiam