Jump to content
Sign in to follow this  
abtb

Projekt "Bałałajka", Revell, Zvezda, Kp,1/72

Recommended Posts

Ciekawe czy ktoś się wreszcie zlituje i wypuści nową wersję PF-a, bo zdecydowanie już czas na zmianę pokoleniową w tej wersji Fishbeda

W dniu 16.11.2019 o 21:32, abtb napisał:

Ogólnie mydło ale z każdego mydła można coś wystrugać

Liczę, że z mydła wyjdzie Ci powidło :pilot:

• Thanks 1

9 godzin temu, Grzes napisał:

Ciekawe czy ktoś się wreszcie zlituje i wypuści nową wersję PF-a, bo zdecydowanie już czas na zmianę pokoleniową w tej wersji Fishbeda

Liczę, że z mydła wyjdzie Ci powidło :pilot:

Na styczeń zapowiedziany Edkowy PFM, PF kolejny.

2 minuty temu, Matys napisał:

Na styczeń zapowiedziany Edkowy PFM, PF kolejny

Uwierzę jak zobaczę

1 minutę temu, Grzes napisał:

Uwierzę jak zobaczę

Generalnie w newsettlerze na styczeń już można zobaczyć PFM-a, nie ma powodu żeby nie poszli za ciosem i nie wypuścili kolejnych wersji po całkiem sporym sukcesie MF-a. Bis i R też są w zapowiedziach. A ja głupi nadal mam nadzieję, że ktoś wypuści J-7G w 1/72, ale to już dla Edka byłoby za dużo roboty, szczególnie że Modelsvit niedawno wypuścił F-13.

W co tu wierzyć, zapowiedziany jest od dawna, info jest już w newsletterze...

IMG_20191118_071743.jpg

IMG_20191118_071808.jpg

2 minuty temu, Matys napisał:

A ja głupi nadal mam nadzieję, że ktoś wypuści J-7G w 1/72

To tak jak ja z PF-em :D

Wieści tu takie panowie szerzycie, że tylko zamykać warsztat i czekać na nowości. A potem robić, znowu zamykać i czekać na jeszcze lepsze wydania. I w końcu może doczekamy się modeli samoskładających się i samomalujących się. Znając życie to Edkowy PF/PFM/ i co tam jeszcze planują to słabe modele będą. Takie właściwie gnioty, pokraki i niedoróbki. Dwa dni po premierze Edek wyda: właściwy stożek, poprawne koła, super hiper dyszę, zastępcze, (o niebo lepsze od zestawowych) powierzchnie sterowe itd, itp. Będzie można zrobić kompletny model z samych dodatków. Umiejętność wyciągania kasy ta firma opanowała do perfekcji.

Ostatecznie to chyba najlepszym wyjściem będzie kupić jakąś "używkę"  z AMW - na pewno będzie w 100% zgodna z oryginałem :mrgreen:  Ale gdzie to trzymać :hmmm: I na zakupy polecieć się nie da, bo pewnie bez silnika sprzedadzą, złośliwce jedne.

Edited by abtb

Eduard to w pierwszej kolejności firma produkująca dodatki, więc dlaczego nie miałaby produkować dodatki do MiG-21? MF w 1/72 jest bardzo ładny już z pudła i przeciętnemu sklejaczowi niczego w tym zestawie nie brakuje. I nawet z tego pudła jakością deklasuje wszelką konkurencję. 

15 minut temu, mbrnnr napisał:

dodatki do MiG-21

I do 15 też

15 minut temu, mbrnnr napisał:

MF w 1/72 jest bardzo ładny już z pudła i przeciętnemu sklejaczowi niczego w tym zestawie nie brakuje. I nawet z tego pudła jakością deklasuje wszelką konkurencję. 

Bo konkurencja to starej daty jest. A jak wiadomo lepsze jest wrogiem dobrego. F13 Revella jest słabsze pewnie od Modelsvita a ten z kolei będzie słabszy od Edkowego (cenowo na pewno przegra). Świat idzie do przodu a wraz nim jakość modeli/wyprasek. Zmierzam do tego, że czekając na ten najlepszy i najpiękniejszy to możemy czekać w nieskończoność i nigdy się nie doczekać. A coś trzeba zrobić. Czasami nawet z mydła :mrgreen:

Miałem kupić PFM-a ze Zvezdy ale do stycznia/lutego już bliziutko i poczekam na Edkowego. Na razie jest co lepić (i to dużo)