Jump to content

Kenworth Aerodyne & Van Trailer

Recommended Posts

• Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorry, że się tak ciągle wtrącam, ale jeszcze moim zdaniem z tyłu na tej belce by pasowała taka listwa czerwono-biała jak na poprzednich zdjęciach oryginału ; )

Nie ma sprawy, każda uwaga jest mile widziana Będą obrysówki i listwa. Zastanawiam sie tylko czy namalować pasy, czy też zrobić kalkomanie i nakleić Prawdopodobnie zrobię sobie kalkomanie na całym arkuszu to pasy przydadzą mi się do innych projektów

Model ma lekko brudzoną ramę, czy to kurz koło siodła ?

Kurz na żywo nie widać go, ale ze zdjeć wynika, że kiepsko umyłem podwozie

A jednak nie zrobiłem kalek, a tylko pomalowałem belkę. Ponad to zamontowałem trochę lampek (blaszki KFS, klosze pomalowane pomarańczowym maekerem) i zrobiłem przewody. Trochę denerwowało mnie, że naczepa świeci się jak psu ... wiecie co i całą budę prysnąłem półmatem MM:

4266bbc77e822261.jpg

5d8797f0c514fe54.jpg

db5a638d39027447.jpg

Podłączenie ciągnik-naczepa:

6d7b04adc19b2a3c.jpg

Widok na całość:

35208267c9d736ee.jpg

20b435db3349bb8a.jpg

Piknie

Nie wyglądałoby bardziej realnie, gdybyś zrobił obrys uszczelki w tylnych drzwiach naczepy? Te szpary by się wtedy straciły.

Mam na myśli coś podobnego do mojego kontenera morskiego, ale cieńsze:

IMG_7302.jpg

Pozdrowienia

Uszczelek nie będę malował gdyż w oryginale nawet one były malowane pod kolor budy. O ile uda mi się odkleić pakę od podwozia to zrobię wnętrze i otwierane drzwi, ale z tym muszę poczekać do przyszłego tygodnia na paczkę z komponentami.

Jedynie widzę nie domalowaną część na gorze [bok/dach] z lewej strony nad napisalem north.

Zastanawiam skąd skąd się wziął ten zonk, wcześniej nie było go:

aef5395728065e49.jpg

4be7f8bcd24eea1a.jpg

Plamka jest w zagłębieniu na srebnym kolorze i nie jest to jakieś zadrapanie czy coś takiego - przejście jest łagodne. Jedynym logicznym wyjaśnieniem jest to, że mogło dojść do reakcji z clearem MM Oczywiście poprawię to