Jump to content
Sign in to follow this  
Mikolaj75

Marmon-Herrington Mk I - IBG, Part, d.wł - 1:35

Recommended Posts

Witam, mój pierwszy lądowy model w 35.
Zestaw IBG przyjazny i dobrze spasowany. Wzbogacony Partem i sporym wkładem własnym zwłaszcza w zakresie wnętrza.
Spory wysiłek archeologiczny w celu usprawiedliwienia przyjętego schematu malowania  ;o)
Podziękowania dla Piotra za podarowanie zestawu  :)

tofwFT7h.jpg

8W331wbh.jpg

1hbRRgZh.jpg

PyPcKn6h.jpg

5T3YMkkh.jpg

5lHbUTKh.jpg

E5AO4MUh.jpg

8ss1KL5h.jpg

A tak wygląda na podstawce:

Z16jUbwh.jpg

S6VvRhjh.jpg

• Like 1

Generalnie to jest ładnie wykonany, jednak brakuje trochę kurzu szczególnie na oponach w przypadku umieszczenia go na podstawce. 

Bardzo ładny. Brudzenie z umiarem i nieprzekombinowane.

Bardzo  ładny.

Klasa, chętnie bym na żywo zobaczył

Dzięki za dobre przyjęcie modelu. To ważne z uwagi na debiut w tej kategorii :)

Krzychu - jeszcze bardziej kurzyć opony..? A byłem przekonany, że już jest dość...

Carlito - na żywo zadebiutuje teraz na WMS

Model bardzo mi się podoba 😀  Gratulacje. Na podstawce bym pozmieniał, gdybym miał na przyszłość coś doradzać. Palcem umazanym w białej olejnej farbie, wytartym lekko w papierowy ręcznik, bym przejechał po wystających małych kamieniach. Patent kolegi Anioła i działa bardzo dobrze. Podłoże od razu "ożyje" i nabierze wyrazu. Tabliczkę, całkiem zgrabną z innej beczki, dałbym raczej na front, a nie na górę. Boki pomalowałbym na ciemny kolor, co dałoby ładny kontrast z jasnym terenem. Patent kolegi Yantoma: bejca, zmyta wodą utlenioną i na to wosk. Polecam.

Bez podstawki to są ok. Ale zostaw na razie, spojrzyj spokojnie. Ty to lepiej widzisz niż my na fotkach. W sumie przeglądając forki to widać zakurzone jak i stosunkowo czyste. 

micmal - dzięki za Twoje uwagi, podstawka "dioramowa" to też jest w tym przypadku debiut (pomijając mikrowinietkę przy tankietce), także i w tym wypadku mam sporo wiedzy i patentów do opanowania. Podpowiedzi z pewnością wykorzystam w przyszłości.

Krzychu - już tego Marmonka zostawię bez zmian, patrzę sobie na niego i myślę, że jest ok jak na początek.

Dodam przy tym samochwalnie, że autko doceniono we Wrocławiu, zdobyło I miejsce w Profi i krasnala :-D. Nadto zostało dostrzeżone przez IBG i uhonorowane nagrodą specjalną, dzięki czemu wszedłem w posiadanie kolejnego fajnego zestawu w 35 i będę miał nad czym pracować w tej skali.

Gratki łowco krasnali. Pochwalisz się jakiego fanta zdobyłeś. 

Ooo, to gratulacje 😀 i czekam na warsztat, bo z przyjemnością pooglądam.