Skocz do zawartości

T-55A "Eliasz Gromowładny/Św. Mikołaj", Takom 1:35


Kamil K.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Model oficjalnie skończony. ? W zamyśle miała to być polska wersja T-55, za czym świadczyło sporo detali na oryginale, zrobiłem co mogłem, żeby było w miarę zgodnie z kwitami, ocena należy do Was. Pojazd z 65 Ochronnego Pułku Zmotoryzowanego Armii Republiki Serbskiej, sfotografowany 18 września 1995 w Sanskim Moście w Bośni. Skromniutka podstawka ma nawiązywać do miejsca wykonania zdjęć/filmu. Pełna historia w wątku warsztatowym. [KLIK]

 

Co tu dużo mówić... Dziękuję wszystkim podpowiadającym, szczególnie tym znającym się na T-55. Parę rzeczy można by poprawić, szczególnie tobołki, ale w tym momencie to jest max tego, co mogłem z nimi zrobić. Miłego oglądania. ?

 

cst7IUw.jpg

 

qGNLQpn.jpg

 

SjFwexq.jpg

 

buV04Ce.jpg

 

BJMnuNR.jpg

 

QellEGO.jpg

 

eDTu8Qj.jpg

 

W8ieJ5X.jpg

 

M00dlLb.jpg

 

jobFEm7.jpg

 

L9V716u.jpg

 

MBOKZjl.jpg

 

F2FvlQe.jpg

 

xKiw7El.jpg

 

 

 

uok4V9D.jpg

 

LJvB7HS.jpg

 

 

 

PjGSfHP.jpg

 

4zQxmPR.jpg

 

 

Pozdrowienia!

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem warsztat i już od początku było wiadomo jak to wyjdzie, a wyszło tak, że nie trzeba nic dodawać. Podziwiam za dążenie do jak najwierniejszego odtworzenia robionych przez Ciebie modeli oraz za podjęcie rzadkiego bałkańskiego tematu. Pomimo, że kompletnie nie orientuję się w sprzęcie z tego teatru działań to pooglądać bardzo miło, szczególnie, że model tak drobiazgowo przygotowany. Zdjęcie 2 i 5 od dołu to jak dla mnie mocny faworyt na zdjęcie tygodnia. Ten Gromownik ma moc! ?

Edit.

Minutę po wystawieniu tego komentarza wybrano zdjęcie tygodnia. Postawiłem na dobrego konia tylko gonitwa mi się nie zgodziła ?. Gratulacje!

Edytowane przez TAW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim pięknie! 

2 godziny temu, TAW napisał:

Podziwiam za dążenie do jak najwierniejszego odtworzenia robionych przez Ciebie modeli oraz za podjęcie rzadkiego bałkańskiego tematu.

... Właśnie sobie przypomniałem, że dobrze by było jeszcze zrobić to otwarte pudełko (?) leżące przed włazem dowódcy i dokleić antenę. Także skucha z mojej strony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia na podstawce mi się wybitnie niepodobają, ale cała reszta doskonała. Gratki. :)

Chociaż jedną uwagę bym miał - suche błoto by po wycieczce na asfalt raczej poleciało. Drobna nekonsekwencja. Ale i tak - super.

Edytowane przez mbrnnr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim jeszcze raz. 
 

7 minut temu, mbrnnr napisał:

Zdjęcia na podstawce mi się wybitnie niepodobają, ale cała reszta doskonała. Gratki. :)

Chociaż jedną uwagę bym miał - suche błoto by po wycieczce na asfalt raczej poleciało. Drobna nekonsekwencja. Ale i tak - super.

Zdjęcia na zdjęciach wyszły dramatycznie słabo, choć są naprawdę fajnej jakości - mój błąd, bo wybrałem błyszczącą powłokę, która odbija wszystko dookoła. :roll: Na żywca wyglądają znacznie lepiej. 

 

18 minut temu, Grzegorz Grabowski napisał:

Genialny, jak zwykle. Doczekamy się kiedyś M-84?

 



Chciałbym, nawet znajomy z Serbii miał mi załatwić żywiczną wieżę M-84, ale temat jakoś umarł śmiercią naturalną z jego strony niestety. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.