Jump to content
Sign in to follow this  
pmroczko

1/72 RT-2PM Topol (Zvezda)

Recommended Posts

Dzień dobry!

Chciałbym przedstawić wyniki mojej pracy nad modelem firmy Zvezda. Szczegóły można znaleźć w warsztacie:

A teraz, bez zbędnego pisania, foty:

topol01.jpg

topol02.jpg

topol03.jpg

topol04.jpg

topol05.jpg

topol06.jpg

topol07.jpg

topol08.jpg

topol09.jpg

topol10.jpg

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Paweł

Śledziłem Twój warsztat kawał dobrej roboty tak trzymaj pozdrawiam OLO.

Fajny. Podoba mnie sie. 

Tak przy okazji, inne tło by nie zaszkodziło a wręcz przeciwnie 😉

Moja rzuciła okiem na ekran i spytała czemu oglądam wibratory.

Fajne to to, ale tło faktycznie kiepskie. Przydałoby się coś do porównania wielkości w kadrze. Podoba mi się, co zrobiłeś z tą "nogą".

Dzień dobry!

Serdecznie dziękuję za komentarze i za miłe słowa!

Z tym tłem to w sumie tylko czekałem aż ktoś się odezwie... Ale było takie ładne słońce i chwila czasu a w domu nie miałem dosłownie nic lepszego - i stąd to tło. Może po przeprowadzce bym musiał pomyśleć o dedykowanym kąciku fotograficznym...

Tap-chan - no jest tu trochę racji :-)) A już jak się zbuduje ten model z podniesionym do startu zasobnikiem - to już słyszałem, że bardziej fallicznego modelu to po prostu nie ma.. Co do porównania wielkości to najlepszy jest czołg... Każdy się wydaje malutki. Wie ktoś może skąd wziąć rosyjskiego oficera w 1/72?

To jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim i pozdrawiam

Paweł

Ciekawa konstrukcja o bardzo ładny model, aż prosi się o jakąś podstawkę.

27 minut temu, carlito napisał:

Ciekawa konstrukcja o bardzo ładny model, aż prosi się o jakąś podstawkę.

Po pierwsze to model prosi się o nową galerię; nie potrzeba tu kącika fotograficznego - wystarczy jarząconiebieski ręcznik frotte zastąpić białym, bądź czarnym brystolem... Model w warsztacie wyglądał bardzo dobrze, ale w galerii nic nie widać... Tak, że czekam na lepsze zdjęcia..!

Model jest ładny i bardzo ciekawy. 

Ale z tłem pojechałeś. Musiałem napisać żeby nie było że nie zauważyłem. 

Czy te gwiazdki na nad prawą lampą oznaczają zniszczone miasta ?

Dzień dobry!

Jeszcze raz dziękuję za komentarze i za miłe słowa.

carlito - w sumie w tej konfiguracji to podstawka musiała by pokazywać spękane płyty betonowe - na takim podłożu zwykle to rozstawiano.

mandrivecs - nie doceniasz wielkości tego modelu! Problem polegał na tym, że nie miałem akurat w chacie gładkiego brystolu wielkości A2... Jak kiedyś będę miał, to może powtórzę zdjęcia.

Adam - tak jak wyżej, jeżeli w 1:72 to bejbi ma ponad 30cm długości, to w 1:35 to będzie ponad 60cm - to już konkretna gablotę trzeba znaleźć! A jeszcz najlepiej w pozycji starowej!

Krzysiek - wiem, uważnie patrzyłeś!

Seb - na szczęście nie. Tylko starty. Może nie widać tego tak dobrze, ale niektóre z tych gwiazdek mają pełne, a niektóre puste środki - zastanawiam się co to może być. Tak samo różnica w kolorze pomiędzy podwoziem a zasobnikiem z rakietą świadczy o tym, że już było strzelane, a potem zamontowano następny zasobnik i nie było czasu ani ochoty, żeby przemalować go pod kolor. Po starcie farba na zasobniku i tak w dużej części jest wypalona.

53659_original.jpg

P9FATtpLT_sdScNYiVWCs00zjWd7jF7YHb5cFeLJ

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Paweł