Jump to content
slawek632

IŁ-2 w 1:48

Recommended Posts

model Accurate Miniatures wzbogacony blaszkami Edka przyjemny dla sklejaczy ocena wykonania juz do was nalezy

ee6780423a329761.jpg

60eee80211f8fcda.jpg

4faf7fd9a8eb487f.jpg

55c957b0b029f283.jpg

03a6fc8cdb608a89.jpg

9cc08ea1b8ec0bfe.jpg

URL=www.fotosik.pl]1ac5b75bd49d3589.jpg[/url]

43c3644444d5669b.jpg

691e95a9f6708769.jpg

To juz jest koniec

Widac ze model jest czysto sklejony, zastrzezenia mozna miec do sladów eksploatacji, okopceń na dolnych powierzchniach skrzydel i zimowe kamo - troszke sztuczne.

Ogolne wrazenia jak najbardziej OK

Dwumiejscówka jest u mnie czwarta w kolejce ... powiem tylko, że bardzo wysoko zawiesiłeś mi poprzeczkę

Mysle ze slady eksploatacji to temat do wiecznej dyskusji Dzieki za opinie czekam na dwumiejscowke bedzie juz prawie rodzinka IŁ-2 na forum

Guest

Sławek a napisz czy wydechy to oryginales z Accurate czy może metalowe Moskita ? Model fajny.

Poza lufą, dla mnie rewelacja. Bardzo realistycznie wyglądajacy model.

Nie wiem skąd ten brak entuzjazmu.

Moze bardziej poodpryskiwałbym centropłat przy kabinie, ze wzgledy na intensywny ruch pieszy. Ale z drugiej strony te samoloty miały na ogół dosyć krótki okres życia. Ale ubrudzenie fajne. Można by jeszcze dodać ochlapany drobinkami błota spód w obszarze, gdzie strumień zasmigłowy mógł te drobinki podrywać. ale jesli to srodek zimy to OK.

No to sam sobie zaprzeczyłem i deszedłem do wniosku,że Twój model jest BARDZO dobry i realistyczny

Pozdrawiam

Dzieki za wszystkie uwagi zaraz oczywiscie poprawie km fajna jest ta kontrola jakosci bo dzieki niej wyrob koncowy zyskuje na wartosci Wydechy to orginaly tylko lekko dopracowane pozdrawiam wszystkich i zapraszam do dalszej dyskusji

slawek632 aja mam tylko pytanie bo ciekawią mnie te białe plamy na skrzydłach i kadłubie, wyglądają na takie niedomalowane, ma to jakiś cel? Ciekawi mnie dlaczego tak to wyszło

Świetnie wykonany model, sam walczyłem z tym tematem ale mój model wyszedł znacznie gorzej od tego.

Co do uwag to tylko gwiazdy na spodzie skrzydeł, chyba powinny być bardziej wypłowiałe i przybrudzone, tak jak powierzchnie obok.

Lufy na zdj. 1 będę bronił - moim zdaniem wszystko jest ok, lufy działka i karabinu nie były umieszczane w jednej linii, tylko właśnie tak jak to widać na tej fotce.

No i białe plamy też są właściwe, zimowy kamuflaż był malowany ręcznie bodajże wapnem i z czasem schodził w sposób taki jak przedstawił autor modelu.

Tak więc moim zdaniem pierwsza klasa, gratulacje

Dziekuje Krzysiek za Twoja opinie mowiac prawde ogladalem Twojego szturmowika i mialem nadzieje ze osiagne podobny poziom tym bardziej cenna jest dla mnie twoja opinia.Mysle tez ze juz nie bede pisal na temat bialych plam zimowego kamo bo wytlumaczyles to idealni.Gwiazdy na spodzie zeczywiscie kluja czystoscia zauwazylem to dopiero na zdjeciach pozdrawiam

Modelik super

Ja nie jestem w temacie II wojny ,ale wydaje Mi się że jeżeli zrobiłeś okopcenia z działek itd ,to może z silników też by się przydały

Pozdrawiam

Od dawna "chodzi" mi ten model po głowie, ale w polskim malowaniu.

slady z wydechow sa tylko slabo widoczne na tych fotkach.Gulus polecam ten zestaw szczegolnie ze teraz za mniejsza kase mozesz nabyc zestawy albo italerki lub edka ktore sa przepakiem AM

Fajny, bardzo mi się podobają styrane samoloty, Rosjanie mieli takich (styranych) najwięcej

i pozdrawiam

Całkiem dobrze wykonany Szturmowiec. Bardzo ciekawe malowanie i godna pochwały wykończeniówka spodu. Oby tak dalej