Jump to content

BMP 3 "Kaktus" modelcollect 1/72


Recommended Posts

Mam ostatnio trochę więcej czasu wiec postanowiłem sprawdzić się w skali 1/72 z naprawde fajnym pojazdem jakim jest bmp3 kaktus (era). Model niezwykle przyjemny i nawet klejenie 7 godzin elementów fototrawionych minęło przyjemnie. Mam nadzieje ze przypadnie do gustu. 
iGovTxG.jpg

jR80d0G.jpg
yJ0FUw6.jpg
RS12qe9.jpg
iXgUQzl.jpg
0cZrH2Y.jpg
rBpL1vT.jpg
dSiLiyZ.jpg
Uxoyh6R.jpg
Nvvf6nt.jpg
j3u1uwO.jpg

Edited by Bobek
  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Bardzo ładny! Takie drobne smaczki jak błoto naniesione butami na dnie przedziału desantowego dodają mu realności. Karabinek na wieży - co to jest i gdzie skombinowałeś? Kolba jak w nowszych modelach AK, ale magazynek krótki i optyka wskazuje na coś z serii SWD - nie dopatrzę się więcej na tej wielkości fotkach. 7 godzin klejenia fototrawionek - aż tyle ich Modelcollect dał czy dokupiłeś coś dodatkowego?

 

Ech, żeby tak Modelcollect BMP-1 wypuścił, od razu bym kupił...

Link to post
Share on other sites

karabiny i ludziki sa w zestawie https://www.mojehobby.pl/products/Russian-BMP-3-Infantry-fighting-vehicle.html to ten zestaw. Ja kupiłem znacznie taniej ale  nawet za 90 zl się opłaca, bo nawet środek jest wiec nawet  jajko Fabergé dało by się zrobić z tego modelu. Karabinek pomalowałem na swd, nieznam sie specjalnie to i tak na oko zrobielem. Blaszki są w zestawie i jest ich dużo, łatwo nie było, bo naprawdę zegarmistrzowska robota,  ciężko złożyć i nawet po złożeniu w całość musiałem rozebrać i od nowa robic i tak dwa razy, aż jest w miarę ok.  BMP 1 stoi u mnie z ACE ale do modelcollecta troche mu brakuje, jak chcesz mogę odsprzedać 😉  

Edited by Bobek
Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawy ten pojazd. Podziwiam walkę z fototrawionkami, to nie jest łatwe. Ale efekt myślę, że zdecydowanie wynagrodził. Śliczny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.