Jump to content

German 88mm Gun Flak36/37 w terenie - 1:35


Recommended Posts

Samo wykonanie działa jest a miarę ok. Tutaj można by się czepiać szczegółów, jeden by wykonał tak, drugi inaczej. Nie mniej jest ok.

Ale merytorycznie to trochę leży. Po pierwsze działo stoi tuż nad brzegiem strumyka. Jak tam by podjechali wózkiem? Do wody? Nie sądzę. Figuranci mają na kaskach SS, zaś mundury nie są z SS. Takie działa były obsługiwane przez Luftwaffe albo wojska pancerne. Kolor mundurów masz niby pod kolor Luftwaffe. Emblematy SS na kaskach były tylko z jednej strony, nie z dwóch. 

Ja generalnie nie przejmuję się aż za bardzo merytoryką, ale twoje błędy są BARDZO rażące. A to niestety psuje odbiór. No i sami figuranci strasznie sie błyszczą. Czy twoje ciuchy też się tak błyszczą? Masz potencjał, więc wyciągnij wnioski i działaj dalej. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Przedmówcy mają rację po usunięciu błędów będzie to praca na bardzo dobrym  poziomie, w sumie największą bolączką są figury, zmatowienie ich już wiele zmieni :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.