Jump to content

Recommended Posts

 1032682902_logo_naforum_gammodel.jpg.7707760afdd44ffb322733cf6cb5b23f.jpg

Dzień dobry! GamModel.pl to internetowy sklep modelarski który tworzy dziś wiele produktów, inteligentnie dobranych, tak by do każdego modelu klient mógł łatwo dobrać dodatkowe akcesoria. W ofercie posiadamy sprzęt najbardziej znanych producentów takich jak Redox, TowePRO, Dualsky, Racer Star, Emax, Simonk, Brainergy, Gens Ace. Jesteśmy producentem płyt XPS w wymiarach stosowanych w modelarstwie, zestawów modeli szybowców, samolotów zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych, zaawansowanych modelarzy. 


1679032176_banner_srodek_maly-depron.jpg.5c14cd87e8a5ce10862da697933626eb.jpg

 
Słuchamy naszych klientów, odpowiadamy na wszystkie wiadomości, doradzamy i jeżeli to słuszne również odradzamy. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, które będą korzystne dla naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu.

Odwiedź nasz sklep: www.gammodel.pl

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Dzień dobry! Na łamach GamModel.pl jest nowy wpis w którym poruszam temat modelarstwa RC na przykładzie braci Good's. Zachęcam wszystkich do lektury i oczywiście podzielenia się swoją opinią, tutaj, pod samym artykułem lub na naszym Facebook: https://www.facebook.com/gammodel/

raspante-min.jpg

Jak zaczęła się era RC? Kto zbudował pierwszy model na zdalne sterowanie?

Zdalnie sterowane modele z wielokilometrowym zasięgiem i mnóstwem dodatkowych funkcji, od oświetlenia, przez wysuwane i składane podwozie, po auto powrót do nadajnika z podglądem z kamery na żywo. To zaawansowane technologie, których jeszcze kilkanaście lat temu nie było, a które są możliwe dzięki sygnałowi radiowemu. Jak zaczęła się era RC? Kto zbudował pierwszy model na zdalne sterowanie i dokąd zmierza modelarstwo RC? – Zapraszamy do lektury.

Link do artykułuhttps://www.gammodel.pl/jak-zaczela-sie-era-rc-kto-zbudowal-pierwszy-model-na-zdalne-sterowanie-n-3.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.