Jump to content
Sign in to follow this  
3D-Printed-Madness

Warhammer 40k Broń

Recommended Posts

Posted (edited)

Hejka! W ramach ćwiczeń w projektowaniu 3D wykonałem taki oto model "Arc Gun" używanego przez armie Adeptus Mechanicus w uniwersum Warhammer 40k. Powiedzcie mi jak waszym zdaniem mi wyszło. Oczywiscie zamierzam wykonać ten pistolet na mojej wiernej drukarce 3D. Tym razem będzie na wypasie ponieważ mam w planach zamontować podświetlenie, które sprawi, że pistolet będzie wyglądał jak żywcem wyciągnięty z WH :) Oczywiście najpierw ukończę mój pierwszy projekt czyli hełm o którym piszę w innym temacie teraz zaś niejako "zaklepuję" sobie temat 😉

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów modelarstwa!

Poniżej grafika koncepcyjna na której się wzorowałem oraz gotowy model:

tumblr_o7htvt0HuS1rue4a1o4_1280.png

1.png

2.png

3.png

Edited by 3D-Printed-Madness

Posted (edited)

Jakbyś poprawił i zrobił bardziej w klimacie steampunk było by ciekawiej, bo jest za futurstuczny i kwadratowy. 

Wiecej wyobleń, właściwe tam są same w przekroju okręgi, cienkie ścianki jako obicia/zabezpieczenie lufy. Komora na pociski to Nie walec z wycięciami ale linia falowana Myśle ze można poprawić :)

Edited by Bobek

Posted (edited)

@Bobek Rozważałem to i w sumie tutaj pojawia się dylemat bo w figurkowej wersji ta broń oraz jej warianty ma właśnie taki kwadratowy "pudełkowy" kształt. Hmmm... Zawsze można zrobić kilka wersji tej spluwy :)

warhammer-40k-bitz-adeptus-mechanicus-skitarii-rangers-vanguards-weapon-n-arc-pistol_2.jpg

3b1x99x1iujy.jpg

Edited by 3D-Printed-Madness

Hejka wszystkim! Z racji tego, że złapałem bakcyla na projektowanie postanowiłem, że ten temat będzie zawierał zbiorczo wszystkie repliki broni z uniwersum Warhammera 40 000 jakie wykonam. Od razu chcę podzielić się kolejnym projektem tym razem w nieco lepszej szacie graficznej 😉 

Gamma.png

1.png

2.png

3.png

• Like 1

Hejka, dorzucam kolejny model do kompletu :) Tym razem miałem ochotę zaprojektować coś do walki wręcz. Oto przed wami "Transonic Blade" używany przez legiony Skitarii.

Bez tytułu.png

1.png

2.png

Kolejny model gotowy! Tym razem jest to niepozorny aczkolwiek zabójczy "Radium Pistol". 

3223.png

1.png

2.png

3.png

Tym razem przyszła pora na starszego brata Arc Pistol-a. oto przed wami potężny Arc Rifle :) 

Arc Rifle.png

1.png

2.png

3.png

Zebrało się już trochę tych modeli 😉 Będzie co drukować. Dorzucam do kolekcji kolejną spluwę tym razem jest to Makrostubber :) 

4.png

1.png

2.png

3.png

Chwała Omnizjaszowi! Po ponad siedemdziesięciu godzinach drukowania wszystkie części mojego Transonicznego ostrza są już gotowe 1f642.png:) Teraz czeka mnie masa obróbki oraz malowanie. Mam nadzieję że duch maszyny będzie zadowolony ze swojego nowego domu 1f609.png😉

20190729_230726.jpg

Pierwszy projekt z listy ukończony! Oto przed wami opalizujące niebieskim blaskiem ostrze transoniczne :D

20190803_202457.jpg

67667261_120234129289813_7573587876265328640_o.jpg

• Like 2

Zmontowałem filmik przedstawiający proces powstawania mojej repliki ostrza transonicznego. Mam nadzieję że się wam spodoba :) kolejny projekt już się tworzy tak więc bądźcie czujni!

• Like 1