Skocz do zawartości

Italian Heavy Cruiser Pola, Bismarck, itp.


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie obejrzałem ten linkowany warsztat i mówiąc szczerze, nie wyobrażam sobie jak takie coś - szczególnie fragment od 6:22 do m.w.12:00 - można FIZYCZNIE WYKONAĆ... Tę skalę z tą szczegółowością to chyba jakieś „nadludzie” (bez skojarzeń apropos bandery tegoż Bismarcka) dadzą radę zmodelować :D :mrgreen:  Bardzo bym tak chciał, ale nie ma gdzie na biurku postawić mikroskopu wink4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Super Moderator
W dniu 16.07.2019 o 19:01, chudyhunter napisał:

Jak coś to tutaj masz link

https://www.ebay.pl/itm/Flyhawk-FH1132S-1-700-German-Battleship-Bismarck-1941/263977530954?hash=item3d7649764a:g:M~8AAOSwEbhbuSZI

Taniej raczej nie znajdziesz. Sprzedawca sprawdzony, trochę rzeczy juz od niego brałem przez ostatni rok i nigdy nie czekałem dłużej niż 19 dni na przesyłkę 

Dziękuję.

Model zakupiony.:super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jawkers ja często kupowałem u tego sprzedawcy i od momentu kliknięcia kup, do otrzymania paczki miało 13-19 dni. U innych bywało różnie, nawet 1,5 miesiąca, ale ten szybko działa. 

Jakość i ilość szczegółów z pewnością Cię zaskoczy i przerazi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jawkers napisał:

U mnie widniała data dostawy między 29.08 a 3.10

Będę przecierał oczy ze zdziwienia, albo ze strachu, w co ja się pakuje.:super:

No jak wkroczszy na tą drogę to pamiętaj że świat już nigdy nie bedzie taki sam, to nie jakieś tam popierdowki tylko prawdziwe modelarstwo hahaha

Edytowane przez Bartosz.B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Super Moderator

Przejrzałem zawartość i się wystraszyłem.

Nigdy nie miałem doczynienia, z tak mikroskopijnymi elementami.:miecz:

Zawartość pudełka, jest liczna. Szczegulne wrażenie robią elementy fototrawione, które są pewnie więcej warte niż sam model.

Detale na elementach są szczegułowe. Zegarmistrzowska robota wykonana przez Flyhawk.

Skończe moje dotychczasowe modele i się za niego zabiorę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do mnie teraz doszło. Ufff...  Przy okazji - te „skośnookie” mają doskonały sposób pakowania modelu do wysyłki, wydaje mi się, że mógłby po tej przesyłce przejechać jakiś pojazd (no, może nie czołg wink4) i nic by w pudle nie ucierpiało :super:

Po otwarciu pudełka na usta cisną się dwa słowa „ja p...ę”... :benc:

Jak kleić tak małe elementy? Nawet Tamiya Extra Thin zostawia jakiś ślad... :wow:  Nie mówiąc już o elementach PE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koksy mawiają "życie jest zbyt krótkie, by być małym", Ja mówię "życie jest zbyt krótkie, by sklejać duże modele" :mrgreen: Jak słusznie zauważył Gała, 700ki są dla twardych ludzi, tak więc Panowie, brać skalpele w dłoń, niczym koksy strzykawki że sterydianami i nap...... ać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
17 godzin temu, Thalgonis napisał:

Jawkers, popatrz, podpuszczają nas te wilki morskie :piwo:

Widzę właśnie.

Skończę dwa modele które mam rozpoczęte, w międzyczasie dokupię farby i co tam jest jeszcze potrzebne jakąś podstawkę itp.:super:

I podejmę rzuconą rękawicę:boks:

Mam nadzieję że model mnie nie pokona i wygram z nim ten pojedynek.?

Jeszcze nie miałem doczynienia z tyloma elementami, z których model będzie zabudowany.

Wielkość elementów też mnie powala.

Czy wy używacie podczas budowy  "lornetek"? Czy możecie jakieś polecić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze i fajnie wyglada ale nie ma dostatecznie miejsca na operowanie przy detalach. To samo uzyskasz z lupa, ale tez bedzie problem. Jedyna rada to lupy okularowe medyczne. Ja mam taka ×3.5, przdala by sie x5,x6. Dystans pracy ok 30cm, pole nie jest ogromne ale wstarczy. Moja kosztowala 150 euro, kupiona w polskiej firmie, na ebayu chinskie sa po 50, ale rozne czytalem opinie o jakosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.