Jump to content
Dorotka

ABRAMS na luzie ;)

Recommended Posts

37 minut temu, makinen napisał:

Kalki na skrzynki rozmaite akurat  mam. Voyager powiadasz...

Tak, zestaw PE35418.

45 minut temu, Kowalec222 napisał:

Prawa gącha coś lekko nierówno siadła, czy tylko mnie się zdaje? 

Hm... Raczej krzywo postawiony, na płaskim jest ok, a przynajmniej tak mi się wydaje. Dzięki za czujność :piwo:

Te CIP panele z przodu wieży, w ogóle mogłeś sobie darować. Na TUSK-ach 2, raczej się ich nie widuje. Są za to widoczne ślady po tym, że kiedyś tam były. No ale to model na luzie, więc spoko jest. :)

5 minut temu, Grzegorz Grabowski napisał:

Te CIP panele z przodu wieży, w ogóle mogłeś sobie darować. Na TUSK-ach 2, raczej się ich nie widuje. Są za to widoczne ślady po tym, że kiedyś tam były. No ale to model na luzie, więc spoko jest. :)

Wiem, ale mam wywalone na merytorykę, jak sam zauważyłeś... Umówmy się, że jeszcze nie zdjęli, albo zapomnieli, albo cholera wie co 😂🤣:piwo:

Edited by Dorotka

Ostatnia seria fotek przed bezbarwnym połyskiem, później wash. Jakby co, można do jutra „zgłaszać”, co by tu jeszcze spieprzyć... 😂

q0DcN0Q.jpg

ee2uPqp.jpg

3hO8EER.jpg

JxbmvjW.jpg

Generalnie bardzo oszczednie podszedles do otarc,  nie wiem jak to sie ma do tych przebijajacych na zielono  prostokatow. 

• Like 1

Godzinę temu, michal0281 napisał:

Generalnie bardzo oszczednie podszedles do otarc,  nie wiem jak to sie ma do tych przebijajacych na zielono  prostokatow. 

Nie chciałem go zbytnio „wydrapać” na tym etapie. Ślady „z gąbki” i pędzla będę robił po lakierze i washu.  A z samymi CIP-ami na wieżach było różnie – są nówki sztuki na mocno styranych i odwrotnie. Dzięki za opinię :piwo:

A w do okrętów masz zamiar jeszcze powrócić?

7 minut temu, bazylms napisał:

A w do okrętów masz zamiar jeszcze powrócić?

Hm pewnie kiedyś tak... Na te chwile i Kongo i Bismarck leżą rozgrzebane i nie mam jakoś natchnienia 😉 Walczę z Abramsem na tę chwilę. Mały postęp (w trakcie roboty):

WjqYjAf.jpg

Te obicia nadają klimatu i życia, ale są zupełnie s-f. Na zdjęciach pojazdy z pancerzem TUSK II lakier mają nietknięty.

51 minut temu, mandrivecs napisał:

Te obicia nadają klimatu i życia, ale są zupełnie s-f. Na zdjęciach pojazdy z pancerzem TUSK II lakier mają nietknięty.

W dniu 8.09.2019 o 13:04, Dorotka napisał:

Wiem, ale mam wywalone na merytorykę... 

Także "wicie rozumicie" 🤣 :piwo:

• Like 1

No dobra… Wsłuchawszy się w głosy nielicznej publiczności, zdecydowałem się zerwać panele z wież… Czynność była małym horrorem… Zrywanie czegoś zalanego klejem CA od Deluxe, co już zostało „zapodkładowane” i pomalowane to lekko porąbany pomysł… Jakoś poszło.. Kilka rzeczy odpadło po drodze, ale dało się przykleić… Zrobiło się czyściej i bardziej merytorycznie … Teraz oczekuje achów i ochów nad moją determinacją  😂🤣😉 "Łosiuje" dalej :) 

8czq7xP.jpg

VRDkmh0.jpg

S8vAMc3.jpg

ZTjZb6u.jpg

• Like 2

Brawo za odwage, no ale sie udalo i wyglada, ze wszystko git! ps co to jast za szkrzynka z tylu, ta mocno zajechana?

11 minut temu, michal0281 napisał:

Brawo za odwage, no ale sie udalo i wyglada, ze wszystko git! ps co to jast za szkrzynka z tylu, ta mocno zajechana?

Dzięki! Ta "skrzynka" to taka dodatkowa osłona wydechu:

kRjZtY4.jpg

Dostanie jeszcze anteny VHF/UHF  i po ptakach 😉 

Edited by Dorotka