Jump to content
Gazik78

Witajcie Bracia Modelarze

Recommended Posts

Na wsępie jako pierwszy post wypadało by się przywitać.Z powodu ciężkiej choroby która mnie dopadła ‚ postanowiłem nie pierdzielic się w tańcu i zrobić to co chciałem ....czyli wrócić do modelarstwa.Jako dzieciak przejechałem na początku wszystkie Łosie ‚ Czaple Iły.potem zaczęły się czasy nauki malowania i zacząłem już jakieś pożądane Tamki czy inne Monogramy ‚ statki samoloty i mój jeden czołg ....kochany M3 Stuard od tamki...Potem wiadomo dorosłość studia.i praca na morzu...Teraz będę miał więcej czasu i pragnę wrócić do mojego ukochanego hobby z przed lat...jestem chwilowo w szpitalu i na etapie planowania w domu miejsca na warsztacik z wyciągiem i takie tam...No i to o czym za dzieciaka mogłem tylko pomarzyć ‚czyli zabawie aerografem. Pomóżcie proszę czasami bo co prawda wertuje całe forum wasze konkretnie to jak zacznie się prawdziwa robota to będą pytania na bank.;) mam ochotę na broń pancerna i lotnictwo 1.35 ‚1.48. Chciałbym sztampowo zacząć od pantery czy innego kota na początek ...marzenia z dzieciństwa....Wiec raz jeszcze witajcie i miejcie wyrozumiałość dla powrotowicza;) Pozdrawiam z nad morza... Wojtek 

Na pewno dostaniesz dużo pomocy, gdy będziesz potrzebował. Po prostu zakładaj warsztaty i wtedy ludzie będą doradzać.
Powrotu do zdrowia życzę.

Witaj Wojtku w Naszym Pozytywnie Zakręconym Świecie :piwo:

Pancerka to nie moja bajka :sorry:

Co do lotnictwa to ogólnie (wszystko co w łapki wpadnie), czy jakiś konkretny przedział historyczny, narodowy lub technologiczny?

Teraz, Slawek_26869 napisał:

Witaj Wojtku w Naszym Pozytywnie Zakręconym Świecie :piwo:

Pancerka to nie moja bajka :sorry:

Co do lotnictwa to ogólnie (wszystko co w łapki wpadnie), czy jakiś konkretny przedział historyczny, narodowy lub technologiczny?

Oj nie...Kocham wszystkie od drugiej wojny po f35...ale wiadomo za jak zacznę to od jakiś sztampowych...jako dzieciak zrobiłem pamietam B36 chyba od Akademy w gigantycznych rozmiarów ale i Mi24 czy Su25...Ależ to były czasy...Śmierdzące humbrole niewielka wiedza;)

2 minuty temu, Gazik78 napisał:

Oj nie...Kocham wszystkie od drugiej wojny po f35...ale wiadomo za jak zacznę to od jakiś sztampowych...jako dzieciak zrobiłem pamietam B36 chyba od Akademy w gigantycznych rozmiarów ale i Mi24 czy Su25...Ależ to były czasy...Śmierdzące humbrole niewielka wiedza;)

To w takim razie musisz mieć spoooooore zasoby miejsca na ewentualną przyszłą kolekcję :szok:

8 minut temu, Slawek_26869 napisał:

To w takim razie musisz mieć spoooooore zasoby miejsca na ewentualną przyszłą kolekcję :szok:

Powoli najpierw warsztacik i narzędzia ....potem się zacznie jak u wszystkich jak czytam legendarny problem wyboru platformy farb do aero i cała ta reszta.;)Super