Jump to content

Reklamacja w Great Wall Hobby


Recommended Posts

Istnieje jakiś adres do GWH gdzie można poprosić o brakującą część ? Znalazłem stronę ale tam tylko pełno "krzaczków" . Wiem , że najpierw do sklepu . Wiem też , że firmy przysyłaja po prostu szybciej do domu , pomijając sklep .

Pozdrawiam Hello

Link to post
Share on other sites

Jutro dzwonię do sklepu na literę p .

Sprawdzajcie wszystko co powinno być w modelu , za taką cenę to części same powinny wyskakiwać z pudełka i się prezentować , jak modelki .

 

Edited by Hello
Link to post
Share on other sites

Temat jest dobrze znany i przerabiany, nie wiem czy komukolwiek udało się od tego producenta cokolwiek uzyskać.
Dla mnie sprawa jest proste: jeśli mi czegoś brakuje/coś jest uszkodzone w zestawie, z miejsca startuję z reklamacją do sprzedawcy, który mi z reguły albo przesyła brakującą/uszkodzoną wypraskę wziętą z innego pudełka (a sam to sobie rozlicza z dystrybutorem), ewentualnie każe mi czekać a sam załatwia reklamację u dystrybutora/producenta. i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żebym nie odstał tego czego chciałem. Naturalnie są producenci którzy nie robią problemów z reklamacjami składanymi bezpośrednio u nich, ale GWH do nich nie należy.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę zakładać nowego tematu ,więc piszę tutaj.Zamówiłem na mojehobby.pl model plus farby.Wszystko jak zwykle starannie spakowane.No to siup model z farbami na półkę.Wczoraj zaczynam budowę skleiłem kilka elementów i zdziwienie nie ma dwóch rameczek po 5-6 elementów(raczej ważnych).Ciekaw jestem jak oni to rozpatrzą.Model toBritish medium tank Mk.A Whippet Menga.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.