Skocz do zawartości

Kompresor AS-186 (?) ZŁOM


Mates

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż mam nieużywany już przeze mnie kompresor AS-186 (tak mi się wydaje, że to ten model). Zaczynałem od niego swoją przygodę z kompresorami i szeroko pojętą aerografią.

Pragnę zauważyć, że kompresor NIE JEST w pełni sprawny. Najbardziej istotny fakt polega na tym, że w zbiorniku na skutek korozji zrobiła się mała dziura, przez co powietrze ucieka i nie da się pracować. Przed tą awarią był jeszcze jeden problem - mianowicie bardzo długo czasu zajmował proces ładowania powietrzem. Nie wiem z czego to wynikało, nie miałem też czasu się w to bawić. Raz powietrze było ładowane od razu, a kiedy indziej zajmowało nieco czasu.

Cały filtr odwadniacza z regulatorem ciśnienia jest sprawny i działa w 100%.

W tej chwili używam innego kompresora, więc ten idzie na sprzedaż bo raz, że zajmuje mi tylko miejsce a dwa, może ktoś będzie potrzebował jakichś części zamiennych. Cena 50 złotych. Wysyłka jest darmowa - mam możliwość wysyłki kurierem UPS za darmo.

Na foto stan kompresora, na drugim zdjęciu widoczna dziura w zbiorniku. W tej chwili jest okurzony, oczywiście po ewentualnym zakupie będzie wyczyszczony.

ao7pOCE.jpg

oz2Z8V7.jpg

ROY8F5L.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Greif locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.