Jump to content

Farby tamiya


Recommended Posts

Godzinę temu, tlb napisał:

Pytanie mam takie, gdzie w "stolycy" kupie akryle tamki i po ile?

W Blue City jest firmowy sklep Tamki.
Tzn. niekoniecznie oficjalnie firmowy, ale jest to sklep gdzie są niemal wyłącznie produkty Tamki, plus Revell. Tamkowej chemii mają pełny wybór.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki Solo.

Spotter, obecnie mieszkam POD Kielcami, czyli właśnie w "stolycy" i z zasięgiem internetowym słabo, coś kablówka mi zrywa połączenia.

P.S. trochę dystansu do samych siebie.

Edited by tlb
  • Like 1
  • Confused 1
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, Spotter napisał:

Bo wiesz, w Polsce mamy dostęp do przeróżnych wyszukiwarek internetowych, które pomagają znaleźć informacje jakie szukasz. Ale U Ciebie chyba o nich nie słyszeli. 

To nie takie proste, bo nie każdy sklep stacjonarny ma swoją wersję internetową i nie zawsze wiadomo jaką ma ofertę. Przykładem jest warszawski Jadar, który co prawda ma swój sklep internetowy, ale gdyby ktoś poszedł do niego kupić farby Gunze C, to by się zdziwił, bo mają tylko H w ofercie (przynajmniej tak u nich było w ostatnich latach). Do tego dochodzi trochę innych, drobnych sklepów co do których oferty nie ma żadnej informacji, więc pytanie takie jak autora wątku jest na miejscu.

Link to post
Share on other sites

Jak mieszkałem na Kabatach lubiłem bardzo Chematic na ul. KEN 36. Mieli duży wybór farbek XF w buteleczkach 23ml. Jednak jak będziesz wjeżdzał lub wyjeżdzał do Kielc przez S7 to Blue City lepiej położone.

Link to post
Share on other sites

No wiem, tylko, że jak jak jadę do Warszawy to już jest zamknięte...

A coś bliżej centrum w Warszawie? Bo ani Kabaty, ani BC nie bardzo mi Po drodze.

A niestety dzielna zlikwidowana:-(

 

Edited by tlb
Link to post
Share on other sites

No to jest jeszcze Jadar na Świętokrzyskiej, na piętrze księgarni - łatwo znaleźć, jakieś 100 metrów od skrzyżowania z Marszałkowską. Tylko nie jestem pewien czy na 100% mają farby Tamki, warto zadzwonić wcześniej i sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

Solo, ja się zoptrauje  na Świętokrzyskiej, mam po drodze do pracy, tylko że tamki nie mają. Gdyby była, to bym tematu nie zakładał?

Kurde, zapomniałem o martoli. Raz tam byłem kiedyś, ale też daleko ode mnie(starowka). No nic, będę w Kielcach na weekendzie to się zaopatrzę.

Link to post
Share on other sites

W sumie racja, ale myślałem, że modelarze z Warszawy wiedzą o tym, że Jadar na Świętokrzyskiej nie ma farb Tamiya, więc uznałem, że bezsensu to zaznaczać.

Link to post
Share on other sites

Ok, trzeba sprawdzić. Od maja byłem kilkunastokrotnie w BC i kilkukrotnie sprawdzałem czy sklep jest, ale był ewidentnie zamknięty i nie było go na planach sklepów. Być może to było częściowe zamknięcie sklepu. Przy najbliższej okazji potwierdzę.

Pozdrawiam
KRzysiek

Link to post
Share on other sites

CH Blue City (poziom +2, lokal nr 2/22/2), Warszawa, Al. Jerozolimskie 179

Przed chwilą dostałem taka informację od sprzedawcy z portalu aukcyjnego. Trafiłem przypadkowo, gdy zapytałem firmę sprzedającą o odbiór osobisty. Okazało się, że zapytałem sklep ATA. Takze istnieje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.