Jump to content
tlb

Farby tamiya

Recommended Posts

Pytanie mam takie, gdzie w "stolycy" kupie akryle tamki i po ile?

• Sad 1

Warszawa, stolica znam, ale stolyca??? Nie znam. A w jakim to kraju?

Bo wiesz, w Polsce mamy dostęp do przeróżnych wyszukiwarek internetowych, które pomagają znaleźć informacje jakie szukasz. Ale U Ciebie chyba o nich nie słyszeli. 

Godzinę temu, tlb napisał:

Pytanie mam takie, gdzie w "stolycy" kupie akryle tamki i po ile?

W Blue City jest firmowy sklep Tamki.
Tzn. niekoniecznie oficjalnie firmowy, ale jest to sklep gdzie są niemal wyłącznie produkty Tamki, plus Revell. Tamkowej chemii mają pełny wybór.

• Like 1

Dzięki Solo.

Spotter, obecnie mieszkam POD Kielcami, czyli właśnie w "stolycy" i z zasięgiem internetowym słabo, coś kablówka mi zrywa połączenia.

P.S. trochę dystansu do samych siebie.

Edited by tlb
  • Like 1
  • Confused 1

23 godziny temu, Spotter napisał:

Bo wiesz, w Polsce mamy dostęp do przeróżnych wyszukiwarek internetowych, które pomagają znaleźć informacje jakie szukasz. Ale U Ciebie chyba o nich nie słyszeli. 

To nie takie proste, bo nie każdy sklep stacjonarny ma swoją wersję internetową i nie zawsze wiadomo jaką ma ofertę. Przykładem jest warszawski Jadar, który co prawda ma swój sklep internetowy, ale gdyby ktoś poszedł do niego kupić farby Gunze C, to by się zdziwił, bo mają tylko H w ofercie (przynajmniej tak u nich było w ostatnich latach). Do tego dochodzi trochę innych, drobnych sklepów co do których oferty nie ma żadnej informacji, więc pytanie takie jak autora wątku jest na miejscu.

Jak mieszkałem na Kabatach lubiłem bardzo Chematic na ul. KEN 36. Mieli duży wybór farbek XF w buteleczkach 23ml. Jednak jak będziesz wjeżdzał lub wyjeżdzał do Kielc przez S7 to Blue City lepiej położone.

No wiem, tylko, że jak jak jadę do Warszawy to już jest zamknięte...

A coś bliżej centrum w Warszawie? Bo ani Kabaty, ani BC nie bardzo mi Po drodze.

A niestety dzielna zlikwidowana:-(

Edited by tlb

No to jest jeszcze Jadar na Świętokrzyskiej, na piętrze księgarni - łatwo znaleźć, jakieś 100 metrów od skrzyżowania z Marszałkowską. Tylko nie jestem pewien czy na 100% mają farby Tamki, warto zadzwonić wcześniej i sprawdzić.

Solo, ja się zoptrauje  na Świętokrzyskiej, mam po drodze do pracy, tylko że tamki nie mają. Gdyby była, to bym tematu nie zakładał😉

Kurde, zapomniałem o martoli. Raz tam byłem kiedyś, ale też daleko ode mnie(starowka). No nic, będę w Kielcach na weekendzie to się zaopatrzę.

W sumie racja, ale myślałem, że modelarze z Warszawy wiedzą o tym, że Jadar na Świętokrzyskiej nie ma farb Tamiya, więc uznałem, że bezsensu to zaznaczać.

Łatwiej metrem na kabaty niż z centrum do Martoli :) w Martoli mają jedynie buteleczki 10ml. Za to świetny wybór modeli. 

W Blue City jest firmowy sklep Tamki.

Sklep w Blue City został zamknięty kilka miesięcy temu.

Pozdrawiam
Krzysiek

Naprawdę? Może był zamknięty przez jakiś czas. Nie został przeniesiony?

Pozdrawiam
Krzysiek

Ok, trzeba sprawdzić. Od maja byłem kilkunastokrotnie w BC i kilkukrotnie sprawdzałem czy sklep jest, ale był ewidentnie zamknięty i nie było go na planach sklepów. Być może to było częściowe zamknięcie sklepu. Przy najbliższej okazji potwierdzę.

Pozdrawiam
KRzysiek

CH Blue City (poziom +2, lokal nr 2/22/2), Warszawa, Al. Jerozolimskie 179

Przed chwilą dostałem taka informację od sprzedawcy z portalu aukcyjnego. Trafiłem przypadkowo, gdy zapytałem firmę sprzedającą o odbiór osobisty. Okazało się, że zapytałem sklep ATA. Takze istnieje.