Jump to content
Spotter

Warsztaty Modelarskie Łódź 22-24.11.2019

Recommended Posts

Klub Modelarski Scalefun zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Warsztatach modelarskich w Łodzi, które odbędą się w dn. 22-24.11.2019.

Warsztaty Scalefun to cykliczne spotkania modelarzy z całej Polski. Raz do roku zbieramy się wszyscy w Łodzi w hostelu Sami Swoi, aby przez 3 dni tworzyć modele, wymieniać się doświadczeniami, podejrzeć kolegów w trakcie tworzenia, nauczyć się czegoś nowego, lub po prostu świetnie spędzić czas w doborowym towarzystwie. Zasady są bardzo proste: robisz to, na co masz ochotę. Bierzesz ze sobą tylko to, co będzie Ci potrzebne. Może to być tylko model i trochę narzędzi do budowy, lub cały twój warsztat wraz z lakiernią, w tym z kompresorem i aerografem. My organizujemy miejsce i stół do pracy.

Nasze warsztaty nie mają formy komercyjnej. Jeżeli ktoś organizuje pokaz, to tylko z własnego dobrego serducha i totalnie za friko. Nie mamy sponsorów, dlatego też sami musimy pokryć koszty wynajęcia sali oraz opłacenia sobie noclegów. Liczba miejsc jest ograniczona, także nie zastanawiaj się zbyt długo, zapisuj się i odliczaj do tego wspaniałego wydarzenia.

Zapisy oraz więcej informacji dostępnych na stronie internetowej Scalefun w zakładce "Warsztaty".

Zapraszamy

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.