Jump to content

JELCZ (warianty...)

Recommended Posts

oki, mi sie nie spieszy. a powiedz, jest mozliwosc tego ze bedziesz posiadal dokumentacje zdjeciawa do auta od ktorego "wyciagniesz" serwisowke?
Ja już ja widziałem, to jest książka obsługi podwozia 862 bez zabudowy nad ramą, czyli zawieszenie, podzespoły, kabina, silnik itp.

Prawdopodobieństwo posiadania przez serwis nie zniszczonych używaniem prospektów (nadających się do skanowania...) z np zabudową skrzyniową albo m-lift jest znikome

Ja już ja widziałem, to jest książka obsługi podwozia 862 bez zabudowy nad ramą, czyli zawieszenie, podzespoły, kabina, silnik itp.

dokladnie to mialem na mysli. prospekty sa fajne,ale zbyt duzo detali nie pokazuja. a istnieje mozliwosc zrobienia przez Ciebie zdjec takiego auta?

JELCZ 642 Czy wiadomo coś o jego silniku i skrzyni biegów. Tak z ciekawości pytam.

Silnik

Producent - IVECO CURSOR 8, EURO III

Nominalna moc: - 259 kW przy 2400 obr/min

Max. moment obrotowy: - 1280 Nm przy 1080-1930 obr/min

Zasilanie - Olej napędowy

Skrzynia biegów

ZF 16-biegowa, sterowana mechanicznie.

2 przystawki odbioru mocy (wykonanie opcyjnie).

Układ hamulcowy

Rodzaj: pneumatyczny, dwuobwodowy z regulacją siły hamowania osi tylnych, układ przeciwblokujący ABS, układ przeciwpoślizgowy ASR.

• 5 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 4 years later...

Panowie, szukam wszelkiej dokumentacji umożliwiającej zbudowanie ramy do WR-40 Langusta. Może ktoś coś ma albo wie gdzie można znaleźć lub zdobyć. Byłbym wdzięczny za okazaną pomoc.

Edited by morfeusz13