Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim Userom!

Mam na imię Marek pochodzę z Międzyrzecza tj. w lubuskim i mam 58 lat do zarejestrowania się na tym portalu skłoniło mnie chęć podjęcia prac modelarskich nad posiadanym modelem pancernika IJN  Yamato 1/350. Model ten posiadam dość długo ok. 20 lat firmy LEE (to na pewno chińczyk) jak pamiętam to kupiłem go w sklepie modelarskim w Gorzowie Wlkp. Sklepu już dawno niema a model ten wiele lat przeleżał w piwnicy, gdzie w ramach porządków pomieszczenia został wydobyty na światło dzienne. Zawsze pasjonowałem się tematyką marynistyczną, toteż na pewno dlatego nabyłem ten model a że nie było czasu na na jego popełnienie to przeleżał w czeluści piwnicznej do tej pory. Model ten jest wierną kopią firmy TAMIYA w tej samej skali sprawdziłem to na podstawie wzrokowej porównując ramki z elementami modelu nawet kalki są takie same, (widać Chińczycy łupią wszystko ? a tę skorupę kupiłem legalnie ?). I nadszedł czas na przygodę z tym kolosem.

pozdrawiam Was.
Marek.

PS.

(Nie wiem dlaczego tak się dzieje, że nie widzę żadnych fotek na forum, co temat to brak fotosu o ile powinien tam być?)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.