Jump to content

Projekt grupowy - Japońskie niszczyciele typu Mutsuki 1/700

Recommended Posts

• Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gotowy do sznurkuf. 

Jest mały postęp. Na całość poszedł połysk i łosz, teraz pora zacząć zabawę z rdzą i glonami  

Dobra panowie, koniec z renderami z gry! Więcej fotek nie będzie Woda musi dostać jeszcze trochę połysku i piany, a także muszę wykończyć całą podstawkę. Przy okręcie zostało jeszcze trochę roboty, a

Posted Images

• 2 weeks later...

No faktycznie szału nie ma. Blaszki rejnboła są na wypasie, pytanie czy ten kadłub podejdzie do pokładów. W zasadzie potrzebny jest tylko kadłub i kominy, resztę daja z blachy albo żywicy.

Edited by Szydercza Gała

Nie wiem czy akurat ten poklad mnie najbardziej kreci, raczej te pozostale klamoty. Wiec generalnie o to by szlo. Jak zakupie to zobaczymy, mnie interesuje wersja pozniejsza. Pewnie jeszcze trzeba dokupic opelotke, moze szalupy. Sie zobaczy sie. 

Edited by Piotras
  • 2 weeks later...

Haha.. Opcja druga. Możesz zrobić wersję po tym jak oberwała bomBom z B-17 :mrgreen:

BTW Mutsuki to pierwszy okręt w historii który zatonął po takim ataku. Tzn z wysokiego pułapu zaliczył bombę. Peszek...  Nie wiadomo do dziś kto był bardziej zdziwiony.. Załoga okrętu, że oberwali w taki sposób, czy bombowca, że trafili... :szczerbol:

Edited by Super_Hans

taki pomysł juz mi sie rojił morze z zywicy i pod powierzchnia zarys naszego tonącego niszczyciela :)  zgodnie z zasada lepiej pokazać mniej niz więcej :)

Edited by laskonogi