Skocz do zawartości

2 Ogólnopolski Miting Modelarski Dęblin 9/10.11.2019


imek46

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Mitrandir napisał:

Ja przywiozę tak dla odmiany śmigłowce... 7?

Widziałem, błękitek na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mitrandir napisał:

A dziękuję...  tylko czemu nie poszedłeś podszedłeś pogadać? ?

A bo nie wiedziałem jak cię znaleźć a przecież nie będę każdej osoby z brodą pytał czy aby nie pisze na forum z nickiem Mitrandir ?

Edytowane przez AstarSeran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, AstarSeran napisał:

A bo nie wiedziałem jak cię znaleźć a przecież nie będę każdej osoby z brodą pytał czy aby nie pisze na forum z nickiem Mitrandir ?

:haha:... To jutro będziesz miał łatwiejsze zadanie, będę w żółtej koszulce z Babaryby :szampan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, chwalić się który co i ile zgarnął.
Przy takiej konkurencji myślę, że nie było nikogo kto wyszedł z pustymi rękami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mityngu w Dęblinie chyba zmienię hobby na numizmatykę, nie często biorę udział w zawodach, ale kolega, który jeździ od zawsze namówił mnie, za trzy wyróżnienia otrzymałem

garść zeszłorocznych gadżetów NBP, podobno były nagrody rzeczowe, ale owy kolega powiedział o nagrodach - "TY mi dasz ja dam Tobie"

DSC_0032.thumb.JPG.94cf70e6ef069bcae866ee8cf47f1f34.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, danielodziem napisał:

Skromnie.. emoji41.png emoji38.png emoji848.png da957ee6482c3e9e861552a01f25033a.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Był podział na waloryzowane i nie waloryzowane? Liczba nagród była tym razem satysfacjonująca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lauoli00 napisał:

otrzymałem garść zeszłorocznych gadżetów NBP,

To już lepiej jakby dali garść biletów NBP :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes napisał:

No Panowie, chwalić się który co i ile zgarnął.
Przy takiej konkurencji myślę, że nie było nikogo kto wyszedł z pustymi rękami :mrgreen:

Trochę tak było ?

Nie nasza wina, że konkurencja nie dojechała ? Szkoda, bo organizatorzy starają się uczynić wszystko co mogą, aby uatrakcyjnić pobyt (no, termin jest trochę nieszczęśliwy...)

1145843319_AgustaDblin2019.jpg.40aee04e8016ed4e7c5189ca7a819735.jpg

905359511_GrunauDblin2019.thumb.jpg.71209ae4f900ddb553e383af7fbff2c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, stakor1 napisał:

noż padłem !!!!???

Biorąc pod uwagę temperaturę panującą w hangarze to mu żeś ułatwił :D

Ułatwił, ułatwił, polar miał rozpięty więc udało mi się namierzyć tę żółtą koszulkę bez jakiegoś wielkiego problemu. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Grzes napisał:

To już lepiej jakby dali garść biletów NBP

Wśród gadżetów NBP odnalazłem okolicznościowy bilon o wysokim nominale (5zł). Tak że pod tym względem naprawdę nie można narzekać!  #OpłaciłoSię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mitrandir napisał:

...i bardzo miło było poznać :szampan1:

Z wzajemnością. ? Będę czekał na informacje odnośnie tego spotkania forumowego w Dęblinie, o którym wspominaliście (mam nadzieję, że to nie była żadna tajemnica, którą w tym momencie zdradzam ?).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się w sumie impreza podobała, ja akurat z cywilami startowałem więc praktycznie konkurencji nie było. Jest parę rzeczy które można by zrobić lepiej, na przykład trochę bym coś zmienił z nagrodami tzn ograniczył ich ilość. Można by po prostu w każdej kategorii wiekowej i każdej podkategorii ustalić jedną główną nagrodę i np 2 wyróżnienia ale to tylko moja opinia. Jedno co mnie zdenerwowało to fakt że moje motocykle były powywracane a jeden stracił lusterka... (jedno bezpowrotnie). Za rok też na pewno będę bo chce aby impreza się rozwijała i życzę jej wszystkiego naj.

Wysłane z mojego DRA-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.