Jump to content

MI-8MTV-1 "BŁĘKITEK" 1/72 HOBBY BOSS

Mitrandir
 Share

Recommended Posts

• 3 months later...
  • 3 weeks later...
3 godziny temu, bart207skw napisał:

mam takie pytanie techniczne.

jakimi kolorami wg humbrol pomalować błękitka oraz jakie kolory są wymagane na wirnik główny i tylny (w tym śmigła)

Niestety nie mogę ci pomóc, nie używam humbroli. Używam farb bilmodel i dodatkowo sam modyfikuje według tego co widzę na zdjęciach.

Edited by Mitrandir

i jeszcze takie pytanie.

nie znalazłem tego w sumie za bardzo nigdzie. główny wirnik jest pochylony do przodu pod katem. ale własnie jakim? może ktoś ma zdjęcie śmigłowca centralnie z boku w spoczynku tak abym zobaczył jak bardzo siedzie tylne zawieszenie śmigłowca względem przedniej goleni podwozia? może ktoś ma skan planów lub wie. z góry dzięki.

Gratulacje. Należy się, bo po pierwsze do doskonały model, a po drugie, jesteś absolutnie wyjątkowym twórcą miniaturowych helikopterów.

• Thanks 1

20 godzin temu, spiton napisał:

Gratulacje. Należy się, bo po pierwsze do doskonały model, a po drugie, jesteś absolutnie wyjątkowym twórcą miniaturowych helikopterów.

Zgadzam się w pełni, sklejam jak sklejam, ale Twoje śmiglaki są dla mnie inspiracja. A Twoją galerię nieraz już oglądałem.

• Thanks 1

• 1 year later...
6 godzin temu, Apek napisał:

Masztabmodels. Jak by coś... Nie wiem czy mogą używać zdjęć modelu. 

Śmiało częstuj się do woli, możesz też tutaj przeflancować coś z Instagrama zobaczymy co piszą :szampan1:

Posted (edited)
17 godzin temu, Apek napisał:

Masztabmodels. Jak by coś... Nie wiem czy mogą używać zdjęć modelu. 

Niestety nie posiadam 😏  Raczej nikt nie pytał...

Edited by Mitrandir

Posted (edited)
W dniu 1.11.2019 o 00:43, Mitrandir napisał:

3.jpg

sorry ze spam-archeologię ale mam pytanie w sprawie tego zdjęcia bo mnie zaciekawiło - wiadomo co to za okręt na którym wylądował ?  bo nic mi znanego do tego lądowiska nie pasuje .

przy okazji jakby ktoś miał trochę wolnej kasiory i sobie chciał kupić "model 1:1" :

https://www.aircraft24.pl/helicopter/mil/mi-8mtv-1--xi133882.htm

:piwo:

Edited by M.A.V.