Jump to content

Kampfpanzer Leopard Tamiya

Recommended Posts

Jakiś czas temu kupiłem sklejony już M36 Jackson z Tamki celem rozłupania i zrobienia na nowo z dodatkami. Po otrzymaniu przesyłki mało się nie popłakałem i odesłałem. Nie na moje nerwy i umiejętności.

Ja rozłupuję pozostałe stare modele z dawnych czasów (sama Italerka) i coś tam przy nich dłubię wedle dostępnych farb i środków.

Szacuneczek za taką robotę, szacuneczek...

7 godzin temu, M.A.V. napisał:

taka mnie naszła refleksja....  jakby partie takich modeli rzucili u nas do sklepów w latach 70-tych to chyba byłyby lokalne rozruchy, żeby tylko pudełko choć "pomacać"

I rozruchy prawie były. Od wielkiego dzwonu za głębokiej komuny coś tam skapywało do Składnicy Harcerskiej na Marszałkowskiej w Warszawie. Wtedy zaczynał się szturm i oblężenie!

4 godziny temu, Rack napisał:

Podziwiam lekkość z jaką dokonujesz tych przeróbek i pomysłowość

To bardziej jest rzeźbienie w gównie niż przeróbki i pomysłowość...

3 godziny temu, Twitch napisał:

Co tu dużo gadać... szanuje taką pracę

Strasznie i okrutnie dziękuję!

2 godziny temu, Lipstein napisał:

Ja rozłupuję pozostałe stare modele z dawnych czasów (sama Italerka) i coś tam przy nich dłubię wedle dostępnych farb i środków.

I tak trzymaj, bo znakomicie to ci wychodzi. Jest na tym forum trochę reanimacji starych modeli w twoim wykonaniu. I zawsze jest to pomyślna reanimacja!

Mariusz

W dniu 18.04.2020 o 15:43, Rack napisał:

Podziwiam lekkość z jaką dokonujesz tych przeróbek i pomysłowość

To bardziej jest rzeźbienie w gównie niż przeróbki i pomysłowość...

He, he, ale wiesz, że nawet rzeźbić w G to "trza umić". Twoje modele po zamaskowaniu malowaniem prac, których dokonałeś wyglądają tak, że wiele drogich, wspaniałych Dragonów wypada blado. Ludzie w galerii pytają co to za zestaw, a Ty: stara Tamka, stara Italka - i wtedy szczęki opadają - to mnie się w tym wszystkim najbardziej podoba :super: :).