Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Usul napisał:

A widzieliście, że ten byczek co u nas lądował będzie w 1.72 ? AN-225 Mriya. NIezłe wymiary ma - 1,2m rozpiętości... Cena też niczego sobie. Ktoś w ogóle zna tego producenta:

https://www.modelsvit-eshop.com/c/aviation-1/an-225-mriya-superheavy-transporter-137

ja znam, a co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Usul napisał:

Ktoś w ogóle zna tego producenta

Przejrzyj ich modele.
Robią całą serię samolotów Suchoja, które latały u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można bez jednej, tylko jak się ta druga zepsuje?  Jeśli dobra Opatrzność stworzyła nas z dwiema, to widocznie uważała, że tutaj dodatkowa rezerwa się przyda. Najwyżej można zbierać surowce wtórne. Chociaż dłużej to potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2020 o 17:24, Usul napisał:

.....Ktoś w ogóle zna tego producenta:

Mam z tej firmy dwie łodzie latające Beriewa - całkiem niezłe wypraski, dobry detal. Nie wiem jak ze składalnością bo jeszcze nie kleiłem.

 

Ciekawy temat dla wielbicieli śmiglaków :

https://www.martola.com.pl/pl1878/produkty88224/_apollo_recovery_sh_3d_helo_66_apollo_command

 

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że dorobią skrzydła ze slotami i klasyczną wersję E. Bo taki jest w 72 desperacko potrzebny. Ale nie nastawiam się, bo Fine Molds nie słynie z szerokiej gamy wersji swoich modeli.

@Usul Modelsvit robi naprawdę niezłe cudeńka. Drogie, ale naprawdę bardzo dobre modele. Robiłem ich Su-22 i z bardzo wielką niecierpliwością czekam na ich Mirage'a 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matys napisał:

Ja mam tylko nadzieję, że dorobią skrzydła ze slotami i klasyczną wersję E. Bo taki jest w 72 desperacko potrzebny.

Nie tylko w 72, 48 też cierpi. A myślałem, że jak zmienię skalę to łatwo sobie E ze slotami znajdę :glupek:

Tyle, że w 48 już się ZM zapowiedziało.

 

A ten to zła wersja?

https://www.mojehobby.pl/products/F-4E-Phantom-II-173730.html

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tap-chan napisał:

Ten to dramatycznie stary model z wypukłymi liniami i bez detalu i z koszmarnym spasowaniem. Jest nowszy model Hasegawy, który jest całkiem w porządku, ale położyć na nim ręce to trochę jak wygrać w lotka. Mi się udało odkupić jakąś limitowaną edycję od kolegi z forum i jestem przeszczęśliwy, ale to nadal 30-letni model Hasegawy. Oni bardzo lubią wydawać kolejne limitowane edycje F-4EJ i RF-4E, ale klasyczny F-4E im wrogi - bo mają model z lat 70, który cały czas sprzedają.  Mam bardzo dużą nadzieję, że Fine Molds pójdzie o krok dalej i wyda inne wersje długonosego Phantoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Arma poszła z ceną za FM-2. 82 złociste to jak za nowe modeli Tamiyi.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to super duper kit, a potem dla maluczkich będzie normalny zestaw za 4 dychy? bo jesli nie to zapomnij - odpuszczam.  A Eduardowski B26 Marauder w preorderze ok. 200 zet - a to chyba przepak Hasegawy, który chadzał 40% taniej. Nie wiedzą ile się cenić.

EDIT - Zgadza się,  super duper jest po 82, "normalny" 58, overtreesy po 42 za 1sztukę, lub 82 za 3 sztuki.

Edytowane przez WujekAlice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dalej drogo .1 promocja wysyłki i zniknie za jakiś czas.... 2. .nie jest to wybitnie skomplikowany model( raczej mały  i dość prosty)

Rozumiem, że to biznes i pewnie  cena jest przemyślana co nie  zmienia faktu, że uważam ja za wysoką

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, myszaty napisał:

no i nie ma szachowic?

Dzięki temu ma zasięg światowy, a Arma może zarobi. Liczę, że dzięki  takim modelom zbierają fundusze na "misyjną" działalność, i będą wypuszczać kolejne szachownice. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a to ze to polska firma to powinni wydawac modele za pół darmo? Zobaczcie w jakiej cenie sa porównywalnej wielkości modele z Ukrainy czy Czech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend edition Edka są po4 dychy. O RSasch i  Clear Propach nie mówię bo one są po prostu drogie.  A tu ni z gruszki ni z pietruszki cena z modelu na model poszła o 50% w górę. Inflacji aż takiej jeszcze nie ma. Poza tym co ich tak bronisz? Na etacie u nich jesteś czy co? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. za każdy pochlebny komentarz dostaje 10gr.... a od Sorosa po 30gr

Sam pisałeś że normalny jest po ok 50 zł czyli w okolicach Weekendowego Edka. więc nie wiem o co chodzi

Edytowane przez Moses
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.