Jump to content

Nowości lotnicze w skali 1/72

Recommended Posts

Moze załóżcie osobny temat gdzie bedziecie mogli sie uzalac na temat jakosci i ceny zestawu Army. Kurde pogadalismy tydzien temu, ale serio to juz nudne sie robi 

• Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wszędzie, @ dosłownie wszędzie muszą wpieprzyć te zasrane szwabskie krzyże  Nawet do modelu aeroklubowego cywilnego samolotu. No ale wiadomo, prawa rynku, skoro to się najlepiej sprzedaje. "Cześć, jes

Jostein, prowadzisz od dłuższego czasu niezrozumiałą dla mnie krucjatę antyarmowską ale już starczy. Nie pasują Ci ceny, to nie kupuj. Nie odpowiada Ci jakość zestawu, to nie kupuj. Masz zastrzeżenia

Panowie wystarczy... kolejne wpis nie związane z tematem L-4 od forum, jasno wytłumaczone?

Posted Images

Ale to nowy nowy? czy wpakowane wypraski kogos innego, ewentualnie nowe pudelko jak to u Revella?

Patrząc na wypraski to jest Ju-88A4 wydany kilka lat temu (podobno przeskalowany z 1/32, swoją drogą b przyzwoity model, imho jeden z bardziej niedocenionych zestawów) tutaj przekonwertowany na A1 czyli przede wszystkim z innymi końcówkami skrzydeł (w A4 to końcówki są najgorzej pasującym elementem), oszkleniem tyłu szoferki i jeszcze pare innych drobiazgów, także jeśli cena będzie strawna to będzie ładny model na BoB.

pozdrawiam

ww

p.s. kokpit Ju-88 A4 spudła (pasy edek) gdy go dłubałem, inne detale nie odstają.

201408101499.jpg.ff9a600790b03298d657445427e68399.jpg

2 godziny temu, zatras napisał:

Osobiście widzę ( na żywo też ,bo miałem A4)  jeden ,,problem "-,,Matchbox'' czego jakoś nie mogę darować Revellowi i pozostanę przy rodzince z Hasegawy.

Uważaj ! Hasegawa jak każda rodzina ma czarną owcę  😁

88.jpg

Posted (edited)
22 godziny temu, zatras napisał:

Osobiście widzę ( na żywo też ,bo miałem A4)  jeden ,,problem "-,,Matchbox'' czego jakoś nie mogę darować Revellowi i pozostanę przy rodzince z Hasegawy.

Rozwiń proszę myśl bo chyba nie łapie o co chodzi 🤔 (wiem że Revell pakuje też stary zestaw Ju-88, czy to przepak matchbox? Ten tu opisany to nowy zestaw) thx

Edited by wuwumaster
Korekta
W dniu 29.05.2020 o 10:33, dedrey napisał:

S 5  to nowość.. nie mam jak wstawić zdjęć. wiec tylko info literkowe

Takie fotki znalazłem- swoją drogą, ta maszyna aż się prosi o jakieś malowanie what-if w BritishRacingGreen :D

87821651-2988605247883858-39202146061018

amp72009-b.jpg

83629964-2912209622190088-49094354465613

34 minuty temu, Jostein napisał:

Dobry Falco nigdy nie jest zły. Ciekaw jestem doboru malowań. Jeżeli dorzucą belgijskie, pewnie się skuszę.

Malowania z akcji nad Anglią. 

18 godzin temu, Jostein napisał:

Dobry Falco nigdy nie jest zły. Ciekaw jestem doboru malowań. Jeżeli dorzucą belgijskie, pewnie się skuszę.

Kalkę można dokupić. Może będzie szansa żeby zrobić CR.42 CN.

Może i historia, ale ostatnimi czasy te wypraski były właściwie nieosiągalne. Osobiście liczę na jakieś fajne ciapate malowanie z Afryki.

18 godzin temu, BRAVO112 napisał:

Przeciez Falco to juz historia i jest na rynku dosc dlugo.

Poszycie? Slabo

http://www.ipmsdeutschland.de/FirstLook/Italeri/Italeri_Fiat_Cr42_LW/Italeri_Fiat_Cr42_LW.html

Mamma mia. To musi być błąd na stronie, nie chce mi się wierzyć w takie przegięcie. I pewnie uzasadniają to "super kalkomaniami" na które składa się 6 niemal identycznych samolotów z dwóch frontów. Są malowania z Belgii, ale nie wiem czy @Jostein miał to na myśli...

Niech no ktoś jeszcze skrytykuje Armę :mrgreen:

• Haha 1

Czyzby Italeri się ocknęła i zaczynają robić nowe modele?

20 minut temu, Moses napisał:

Czyzby Italeri się ocknęła i zaczynają robić nowe modele?

Niestety to stary model.Był dostępny w trzech wersjach.Nowa to jest cena.Ciekawe czy poprawili śmigło?

Ja wiem, że Włosi dostali lanie na niebie Anglii, ale żeby do dziś musieli odrabiać straty finansowe modelami? 

• Haha 1