Jump to content

Nowości lotnicze w skali 1/72

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wszędzie, @ dosłownie wszędzie muszą wpieprzyć te zasrane szwabskie krzyże  Nawet do modelu aeroklubowego cywilnego samolotu. No ale wiadomo, prawa rynku, skoro to się najlepiej sprzedaje. "Cześć, jes

Przypomniała mi się anegdotka z Etiopii jaką kiedyś wyczytałem lub zasłyszałem... Otóż zwykle, kiedy śmigłowiec lądował koło jakiejś wioski, natychmiast był otaczany przez mieszkańców ciekawych przywi

Jostein, prowadzisz od dłuższego czasu niezrozumiałą dla mnie krucjatę antyarmowską ale już starczy. Nie pasują Ci ceny, to nie kupuj. Nie odpowiada Ci jakość zestawu, to nie kupuj. Masz zastrzeżenia

Posted Images

Czyli to jest Zlin tego "bohatera" Kuchennych Rewolucji? Swoją drogą byłbym dumny gdyby model mojego samolotu był wyprodukowany w milionach egzemplarzy na cały świat. Chyba tylko bardziej ucieszyłaby mnie moja gęba na butelce wódki jak Karolaka i Grabowskiego. Przepraszam za dygresję ale SP- i czarne krzyże wzbudzają we mnie mieszane uczucia. Ciekawe czym w ogóle kitajec kierował się wybierając taki schemat malowania dla swojego modelu.

Edited by Pasqual
8 godzin temu, Pasqual napisał:

Czyli to jest Zlin tego "bohatera" Kuchennych Rewolucji? 

Dokładnie tego samego  :super: :mrgreen:

Swoją szosą fajnie że Polskie, ale mogli już dać cały alfabet do wyboru co by każdego zadowolić bo malowanie aeroklubowe i tak jest niedopracowane. To z krzyżami mogli opisać że special pianting lub coś w tym stylu bo faktycznie teraz może być klops z interpretacją w stylu: " polskie obozy, baraki obamy" :haha:

Edited by Artek82

Wszędzie, @ dosłownie wszędzie muszą wpieprzyć te zasrane szwabskie krzyże :roll: Nawet do modelu aeroklubowego cywilnego samolotu. No ale wiadomo, prawa rynku, skoro to się najlepiej sprzedaje. "Cześć, jestem tu nowy, własnie sklejam mój pierwszy model - Panterę, a w kolejce czeka Tygrys". Ewentualnie "Cześć, jestem tu nowy, własnie sklejam mój pierwszy model - Bf-109, a w kolejce czeka FW-190". I tak się żyje na tym @ świecie...

Barfing GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Dobra, ponarzekałem, dziękuję za uwagę.

• Like 8
  • Thanks 2
  • Haha 1

Panowie, pora juz wyjsc z tej naszej wrodzonej martyrologii i dąsania się a to na lewo, a to na prawo. W sumie z chęcią o tym bym podyskutował, ale może nie w tym temacie.

No identycznie jak Irańczycy i ich stosunek do "gwiazd". 

ps. a może polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych powinno zareagować na tą bliskość SP i krzyży?:)

Pzdr.

Jaro

14 minut temu, WujekAlice napisał:

netto, netto - zresztą co to za pytanie - jak masz tyle hajsu, zeby wydac na model 250 zyli, to na podatek nie będziesz miał?

O, przepraszam bardzo. te 250 zyli jest na moją "przyjemność", a podatek jest dla państwa czyli to już nie jest moja "przyjemność" :szczerbol:

15 minut temu, WujekAlice napisał:

nie, nie wydaje Ci się.

Istotnie, też nie zauważyłem "ruchu" cen.

Ale to pewnie dla tego, ze nic od nich nie kupuję wink3

• Like 2
54 minuty temu, abtb napisał:

O, przepraszam bardzo. te 250 jest na moją "przyjemność", a podatek jest dla państwa czyli to już nie jest moja "przyjemność" :szczerbol:

OTÓŻ TO !       miło wiedzieć iż jeszcze ktoś trzeźwo ocenia sytuację     :piwo:

Edited by M.A.V.
  • Haha 1
Godzinę temu, abtb napisał:

Istotnie, też nie zauważyłem "ruchu" cen.

Ale to pewnie dla tego, ze nic od nich nie kupuję wink3

Ja już co miałem kupić, to kupiłem, tylko Iskra mi uciekła, ten zestaw co chciałem mieć jest już out of print.

W dniu 2.09.2020 o 18:17, Solo napisał:

W LuckyModel cena wynosi ok. 40 dolarów, czyli stosunkowo niedrogi będzie.

Ja znalazłem w przedsprzedaży trochę drożej. A przy okazji, w zestawie są kalki min do  C-130H, 14th Aviation Squadron of the Polish Air Force, Powidz airbase, 2010.

her.1pg.jpg

her.jpg