Jump to content

Nowości lotnicze w skali 1/72

Solo

Recommended Posts

Panowie, pora juz wyjsc z tej naszej wrodzonej martyrologii i dąsania się a to na lewo, a to na prawo. W sumie z chęcią o tym bym podyskutował, ale może nie w tym temacie.

No identycznie jak Irańczycy i ich stosunek do "gwiazd". 

ps. a może polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych powinno zareagować na tą bliskość SP i krzyży?:)

Pzdr.

Jaro

14 minut temu, WujekAlice napisał:

netto, netto - zresztą co to za pytanie - jak masz tyle hajsu, zeby wydac na model 250 zyli, to na podatek nie będziesz miał?

O, przepraszam bardzo. te 250 zyli jest na moją "przyjemność", a podatek jest dla państwa czyli to już nie jest moja "przyjemność" :szczerbol:

15 minut temu, WujekAlice napisał:

nie, nie wydaje Ci się.

Istotnie, też nie zauważyłem "ruchu" cen.

Ale to pewnie dla tego, ze nic od nich nie kupuję wink3

• Like 2

54 minuty temu, abtb napisał:

O, przepraszam bardzo. te 250 jest na moją "przyjemność", a podatek jest dla państwa czyli to już nie jest moja "przyjemność" :szczerbol:

OTÓŻ TO !       miło wiedzieć iż jeszcze ktoś trzeźwo ocenia sytuację     :piwo:

Edited by M.A.V.
  • Haha 1

Godzinę temu, abtb napisał:

Istotnie, też nie zauważyłem "ruchu" cen.

Ale to pewnie dla tego, ze nic od nich nie kupuję wink3

Ja już co miałem kupić, to kupiłem, tylko Iskra mi uciekła, ten zestaw co chciałem mieć jest już out of print.

W dniu 2.09.2020 o 18:17, Solo napisał:

W LuckyModel cena wynosi ok. 40 dolarów, czyli stosunkowo niedrogi będzie.

Ja znalazłem w przedsprzedaży trochę drożej. A przy okazji, w zestawie są kalki min do  C-130H, 14th Aviation Squadron of the Polish Air Force, Powidz airbase, 2010.

her.1pg.jpg

her.jpg

21 godzin temu, Jostein napisał:

Popatrz pozytywnie: Kupujesz jednego eksperta i trzy overtreesy. Wychodzi po 39 złotych za sztukę. Masz 6 ciekawych malowań. Każde, gdybyś chciał kupować kalkomanie jako aftermarkety kosztują parę złotych. Kuttelwaschera trzeba mieć. Hurricane z 302 Sqn też obowiązkowo. Potem Hurribombery w wersji ETO, albo tropikalizowane. 2xMk.IIb i 2xIIc. Od razu masz ładną kolekcję i każdy jest inny. Zostają ci dwa komplety oznaczeń na starego Revella, albo Matchboxa:) 

• Like 2

Ja wiem, dobre bo polskie..., trzeba naszych wspomagać..., każdy może sobie regulować ceny wg własnego widzimi się...., mogę nie kupować jak mi się nie podoba..., itd.. itp.. , no, ale jednak prawie 90zł za nieduży model w 72 to jednak już sporo. Jak dla mnie to już jest trochę do zastanowienia się ?  

Edited by arhtus
  • Like 1

W dniu 2.09.2020 o 23:39, kopernik napisał:

Na pewno cały świat rozpozna że to polskie znaki ?

5efaf51a80c37.jpg

A cóż to ma do rzeczy, napisałem bo można go kupić i spudła zrobić w naszym oznaczeniu.

Pozdr

O dżizas... specjalnie szukałem o co kaman...z tym Zlinkiem, ale trzeba mieć zryty beret,

to nawet nie jest śmieszne , jeszcze potrafię zrozumieć grupy rekonstrukcyjne,

chociaż jak widzę te wszystkie hakenkrojce  to mi się coś robi...