Jump to content

Nowości lotnicze w skali 1/72

Recommended Posts

8 godzin temu, M.A.V. napisał:

najpierw kilka łódek....

będzie kolejna reedycja Laury od Fujimi :

1282823-27767-89-pristine.jpg

:pilot:

Tylko po co? poprzednia jeszcze dostępna.  Pewnie za to cena będzie podniebna....

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wszędzie, @ dosłownie wszędzie muszą wpieprzyć te zasrane szwabskie krzyże  Nawet do modelu aeroklubowego cywilnego samolotu. No ale wiadomo, prawa rynku, skoro to się najlepiej sprzedaje. "Cześć, jes

Przypomniała mi się anegdotka z Etiopii jaką kiedyś wyczytałem lub zasłyszałem... Otóż zwykle, kiedy śmigłowiec lądował koło jakiejś wioski, natychmiast był otaczany przez mieszkańców ciekawych przywi

Jostein, prowadzisz od dłuższego czasu niezrozumiałą dla mnie krucjatę antyarmowską ale już starczy. Nie pasują Ci ceny, to nie kupuj. Nie odpowiada Ci jakość zestawu, to nie kupuj. Masz zastrzeżenia

Posted Images

3 minuty temu, WujekAlice napisał:

No a B,C,D? Zostaje Heller i stareńki Sword. Heller też stareńki. ale jareńki.

O C/D trzeba marudzić Modelsvitowi, w 1/48 im wyszły przyzwoicie.
A/B jako takie są z AMG/Dora Wings (zanim ktoś mi wypomni, że są C/D spod tego szyldu - one nie mają stosownych detali kadłuba dla tych wersji)

Godzinę temu, mirage3 napisał:

To to będzie takie podziurawione ? Nity w takiej ilości na takim małym myśliwcu to nie jest dobry pomysł...

Spitfire IX Eduarda też jest przenitowany wzdłuż i wszerz, więc da się :D Jeśli Eduard macza w tym palce, to jestem spokojny o dobry efekt.

Az model ma wydać Robinsona R44 Raven II, nie wiadomo czy model ma związek z modelem Stransky. Formy  od Stransky. Pudełko KPM72216 - Robinson R-44 Raven II "Military"  będzie miał malowanie polskiej straży granicznej

174388-1.jpg

Edited by Botan
  • Like 1
15 godzin temu, Botan napisał:

Robinson R-44 Raven II "Military"  będzie miał malowanie polskiej straży granicznej

O! I to jest wiadomość :piwo:

• Super Moderator

Jeżeli pojawi się wpis nie na temat nowości w skali 1:72, tylko na temat działań jakiejś firmy modelarskiej itp.

Autor takiego wpisu, zostanie odpowiednio potraktowany.

Temat o Firmie Ministercraft, został wydzielony i tam proszę prowadzić dyskusję.

Lecz jeżeli rozpętacie Burzę, to temat zostanie zamknięty i tyle będziecie mieli z dyskusji.

• Like 1
  • Thanks 2
  • 2 weeks later...
17 godzin temu, Jostein napisał:

A ja - F-111C z kangurem na kokardach.

Robiłem F-111A "Giant Voice" w latach 90-ch, bez masek i pędzlem, ale model był super. Chętnie teraz bym zrobił wersję F,  a może będzie EF-111A Raven? Ciekawe co Hobby2000 podpisał?

• Like 1