Jump to content

Nowości lotnicze w skali 1/72

Recommended Posts

W dniu 6.12.2020 o 22:37, Moses napisał:

Ja to bym tylko tak delikatnie zasugerował aby wydzielić ta dyskusje o F-111. Trochę merytorycznego materiału się w niej pojawiło, warto by było aby nie zniknęło w czeluściach forum

Oddzielny temat poświęcony modelom Aardvarka już

został założony.’ Znajduje się pod tym linkiem 

Edited by Staryfajter1954
  • 2 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wszędzie, @ dosłownie wszędzie muszą wpieprzyć te zasrane szwabskie krzyże  Nawet do modelu aeroklubowego cywilnego samolotu. No ale wiadomo, prawa rynku, skoro to się najlepiej sprzedaje. "Cześć, jes

Przypomniała mi się anegdotka z Etiopii jaką kiedyś wyczytałem lub zasłyszałem... Otóż zwykle, kiedy śmigłowiec lądował koło jakiejś wioski, natychmiast był otaczany przez mieszkańców ciekawych przywi

Jostein, prowadzisz od dłuższego czasu niezrozumiałą dla mnie krucjatę antyarmowską ale już starczy. Nie pasują Ci ceny, to nie kupuj. Nie odpowiada Ci jakość zestawu, to nie kupuj. Masz zastrzeżenia

Posted Images

Dostałem wiadomość od znajomego ( emigrant do Hiszpanii ), że Dekno jest skłonne wznowić produkcję swojego PWS 10 w 1:72. Warunkiem jest zamówienie na 1000szt. Podobno Hiszpanie wezmą ok 500, na resztę czekają z Polski ! Nigdy nie widziałem co oni wypuszczają jako PWS 10. Może ktoś miał z tym modelem przyjemność ? Sam robiłem Broplan i RPM, więc coś tam na półce stoi. Jeśli ta produkcja nie wnosi nic nowego, to ja odpuszczam. Ardopl jakoś mi nie leżał, Choć jak bym miał to teraz, pewnie bym się POBAWIŁ ! Tak,pobawił,  bo niezależnie od modelu, traktuję to jako zabawę. Pewnie dlatego nie rozumie kolegów ortodoksów. Chcesz mieć model idealny, czujesz się na siłach zrobić taki , nie licz na innych  - wal od podstaw ! 

• Like 1

Obraz może zawierać: tekst

Cieszy podwójnie, bo w lipcu na fanpejdżu robili konkurs żeby zgłaszać jakie modele chcemy zobaczyć w 2021 z możliwością wygrania tego zgłoszonego jeśli go wydadzą i właśnie o to prosiłem :) Teraz tylko mieć nadzieję, że się wywiążą. A nawet jak nie to i tak kupię w sumie, dobry PD jest mi niezbędny 😉 

• Like 2
20 godzin temu, vark napisał:

Dla lubiących  wietnamskie klimaty. Długonosy Phantom od FineMolds.1898571535_F-4Eearly.thumb.jpg.dd27fe607706fa07c0f9486c954d7eb1.jpg

Dostępny w Japońskich sklepach w preorderze 

Hej,

A izraelski z wojny Yom Kippur to taki, czy późny?

Pozdrawiam, Przemek

52 minuty temu, PrzemekW napisał:

Hej,

A izraelski z wojny Yom Kippur to taki, czy późny?

Pozdrawiam, Przemek

Wszystkie interesujące F-4E to późne 😉 Chyba, że ktoś bardzo chce amerykańca z Wietnamu. Największa różnica to skrzydła i stateczniki poziome ze slotami.

• Like 2
13 minut temu, mirage3 napisał:

@Matys

HEREZJE SZERZYSZ :wpier:

Jeden lub ogórki... 😉

A tak zmieniając temat to Mirage Modelsvita to przeze mnie chyba najbardziej oczekiwany model tego stulecia 😉 Jak wyjdzie to najbardziej będę czekał na Mirage 2000D :D 

Edited by Matys
  • Like 1

U mnie widzę potencjał na 3-4 sztuki. Na pewno bym chciał Brazylijczyka - prawdopodobnie z tego właśnie zestawu uda mi się go zrobić. Poza tym 2000H z bombą SPICE i jakieś dwa Francuzy - fajny by był zielony D obładowany AASM albo chociaż z AS.30  i do tego jednomiejscowy z EC 2/5 Île-de-France z jakimś fajnym małym nose artem.

ASMP-A pasuje mi znacznie bardziej do Rafala 😉